Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Ornontowice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Ornontowicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Ornontowice cieszy się sławą z powodu pracowni warsztatu zajmującego się przywracaniem sprawności filtrów DPF do pojazdów marki Holden (HSV). Mnóstwo aut w Ornontowicach to auta z turbosprężarką mające zainstalowany katalizator SCR, który potrzebuje naprawy. Producentowi Holden (HSV) nie udałoby się osiągnięcie żądanych przez normy pułapów ilości emitowanych zanieczyszczonych spalin, bez montowania filtrów cząstek stałych DPF. Ornontowice należy do centrów, jakie mają problem związany, z dużym procentem produkowanych przez samochody zanieczyszczeń w atmosferze, czemu znany koncern Holden (HSV) stara się, przeciwdziałać, za sprawą obecności filtrów cząstek stałych DPF. Holden (HSV) to pojazdy, które są słynne na całym świecie, mimo to walczą ze strapieniem z katalizatorami SCR. Aby uchronić się przed dużą ilością komplikacji podczas prowadzenia samochodu Holden (HSV), wypada co jakiś czas przepłukać filtr DPF, jest to dostępne w laboratorium warsztatu pod Ornontowic. Odzyskanie maksymalnych wartości zawartości emitowanych zanieczyszczeń, identycznych z normą emisji spalin EURO, domaga się działającego sprawnie filtra cząstek stałych. Auta osobowe i ciężarowe z symbolem Holden (HSV) wyróżniają się nieprzeciętnymi metodami w sprawie ograniczenia emisji gazów spalinowych. Usługi, między innymi naprawa filtrów cząstek stałych i regeneracja filtrów cząstek stałych dla pojazdów producenta Holden (HSV), wyszukać można po prawej stronie, i w laboratorium warsztatu w Ornontowicach. Cennik usług czyszczenia filtrów DPF/FAP dla Holden (HSV) dla Ornontowic ulokowano w poniższej sekcji, można porównać w tamtym cenniku, na jaki koszt trzeba się przygotować za świadczone usługi naprawy filtrów cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Ornontowicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Ornontowicach 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Ornontowicach 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Ornontowicach 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Ornontowicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Ornontowicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Ornontowicach 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Holden (HSV), usuwanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Ornontowicach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Holden (HSV) w Ornontowicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Ornontowicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Ornontowicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Ornontowicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Ornontowice Zwycięstwa ORN01F 50.197689/18.748739 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer