Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Trzebownisko

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Trzebownisku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator staje się standardem w pojazdach Holden (HSV) z silnikiem napędzanym dieslem, lecz część ta zużywa się, w czym poradzić może naprawa filtrów DPF w warsztacie pod Trzebowniskiem. Dobór odpowiedniego zakładu mechaniki w Trzebownisku wyspecjalizowanego w samochodach Holden (HSV) może przysporzyć trudności, oraz jest czasochłonne. Katalizatory SCR stworzone są ze skomplikowanej ceramiki, jak również metalowej osłony, z tego też powodu katalizatory samochodowe wypełniają się zanieczyszczeniami i potrzebują naprawy, polecamy zatem współpracę z Trzebowniskiem. Trzebownisko jest jednym z centrów, które biją na alarm mający związek, z dużym procentem zanieczyszczeń w miejskiej atmosferze, czemu słynny koncern Holden (HSV) próbuje, prewencyjnie zapobiegać, za pomocą filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Mnóstwo aut w Trzebownisku to samochody z silnikiem JTDM wyposażone w filtr FAP, który wymaga regeneracji. Najczęściej powodem zapchanego DPF-a, marki Holden (HSV), trafia się inny mankament, czego przykładem może być: uszkodzony zawór EGR. Osiągnięcie maksymalnych wartości emisji cząstek stałych, identycznych z normą emisji spalin, koniecznie wymaga działającego sprawnie katalizatora samochodowego. Prócz atrakcji dla wizytujących w Trzebownisku znaleźć można laboratoria, trudniące się czyszczeniem katalizatorów samochodowych do aut osobowych i ciężarowych Holden (HSV). Dlatego że Holden (HSV), niczym inne auta koniecznie wymaga do nienagannego funkcjonowania działających reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami warto wspomnieć, by w Trzebownisku zwrócić uwagę jaki stan ma nasz filtr DPF FAP. Zregenerowanie wydajności składowych filtrów FAP w Trzebownisku dla samochodów Holden (HSV) jest dostępne, gdyż regeneracja hydrochemiczna zdołała dotrzeć do Trzebowniska.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Trzebownisku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Trzebownisku 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Trzebownisku 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Trzebownisku 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Trzebownisku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Trzebownisku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Trzebownisku 1490
Wycinanie filtra DPF Holden (HSV), usuwanie filtra DPF Holden (HSV) w Trzebownisku 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Trzebownisku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Trzebownisku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Trzebownisku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Trzebownisku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Trzebownisko Trzebownis946 TBW463 50.077942/22.038219 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer