Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Tuplice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Tuplicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Tuplicach istnieje sposobność regeneracji filtrów DPF/FAP do pojazdów osobowych Holden (HSV) z przyczyny bytności laboratorium warsztatu samochodowego z Tuplic. Tuplice jest jednym z centrów, które napotykają kłopot powiązany, z dużym odsetkiem emitowanych przez samochody zanieczyszczeń w powietrzu, czemu słynna firma Holden (HSV) dąży aby, przeciwdziałać, za sprawą obecności katalizatorów. Nierzadko usterką, na jaką narażone są auta spod skrzydeł Holden (HSV), w szczególności, gdy wykorzystywany jest silnik wysokoprężny, jest zapchany sadzą filtr cząstek stałych DPF FAP. Wyszukanie wykwalifikowanego warsztatu mechaniki w Tuplicach wyprofilowanego w samochodach osobowych Holden (HSV) może dostarczyć kłopotów, jak również jest mozolne. Żeby unikać trudności w eksploatacji pojazdu Holden (HSV), trzeba czasami przepłukać filtr DPF FAP, jest to możliwe w warsztacie pod Tuplic. Filtry FAP zbudowane są ze skomplikowanego wkładu, jak również metalowego korpusu, co sprawia, że filtry cząstek stałych zapychają się zanieczyszczeniami i potrzebna jest regeneracja, zalecamy zatem warsztat w Tuplicach. Odzyskanie maksymalnych wyników emisji spalin, dopuszczalnych według normy emisji spalin, koniecznie wymaga jednego podzespołu, a mianowicie katalizatora samochodowego. Słynnemu producentowi Holden (HSV) nie byłoby możliwe generowanie koniecznych do spełnienia osiągów ilości emitowanych spalin, bez instalacji reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Dlatego że Holden (HSV), zupełnie jak inni producenci koniecznie wymaga do właściwej pracy kompletnych filtrów cząstek stałych FAP warto wspomnieć, by w Tuplicach zaopiekować się elementem, jakim jest filtr DPF FAP. Odzyskiwanie kondycji składowych filtrów cząstek stałych FAP w Tuplicach dla aut producenta Holden (HSV) jest możliwe do osiągnięcia, dlatego, że regeneracja z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem zdołała przybyć do Tuplic.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Tuplicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Tuplicach 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Tuplicach 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Tuplicach 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Tuplicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Tuplicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Tuplicach 1490
Wycinanie katalizatora Holden (HSV), usuwanie katalizatora Holden (HSV) w Tuplicach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Holden (HSV) w Tuplicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Tuplicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Tuplicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Tuplicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Tuplice 9 Maja TPC01N 51.672199/14.827940 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer