Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Kobylnica

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Kobylnicy

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Kobylnica słynne jest z powodu warsztatu mechaniki samochodowej trudniącego się myciem filtrów cząstek stałych DPF FAP do aut osobowych i ciężarowych z symbolem Infiniti. Oprócz rozrywek turystycznych pod Kobylnicą znaleźć można laboratoria warsztatowe, parające się naprawą katalizatorów SCR do pojazdów osobowych i ciężarowych Infiniti. By unikać utrudnień z eksploatacją auta Infiniti, trzeba niekiedy przepłukać filtr cząstek stałych, możliwość taka istnieje w warsztacie samochodowym pod Kobylnicy. Infiniti to auta, jakie cieszą się sławą na terenie całego kraju, ale borykają się z utrudnieniami z katalizatorami SCR. Kobylnica jest jednym z miast, które dotyka problem w związku, z dużą ilością wyemitowanych cząstek stałych w powietrzu Kobylnicy, czemu słynny koncern Infiniti próbuje, prewencyjnie zapobiegać, z wykorzystaniem filtrów DPF/FAP. Słynnemu producentowi Infiniti mogłoby nie powieść się utrzymanie potrzebnych do spełnienia maksymalnych limitów produkcji gazów wydechowych, bez zaczerpnięcia korzyści z katalizatorów. DPF-y utworzone są ze skomplikowanego wkładu, a także osłony z metalu, z tego też powodu FAP-y wypełniają się sadzą i potrzebują czyszczenia, zalecamy warsztat w Kobylnicy. Auta osobowe i ciężarowe korporacji Infiniti cieszą się bardzo dobrymi technologiami w kwestii obniżania poziomu emisji zanieczyszczeń. Zlokalizuj swój warsztat, którego specjalnością jest Infiniti w Kobylnicy, dzięki usłudze wyszukiwania na panelu po prawej stronie. Świadczone usługi takie jak czyszczenie katalizatorów i płukanie filtrów cząstek stałych dla aut producenta Infiniti, odnaleźć można na naszej stronie internetowej, i w laboratorium w Kobylnicy.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Kobylnicy

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Kobylnicy 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Kobylnicy 320
Mycie katalizatora Infiniti w Kobylnicy 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Kobylnicy 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Kobylnicy 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Kobylnicy 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Infiniti, usuwanie filtra cząstek stałych Infiniti w Kobylnicy 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Infiniti w Kobylnicy 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Kobylnicy

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kobylnicy z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Kobylnicy wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kobylnica Transportowa V-SLPS1 54.447102/16.992411 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer