Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Leszno

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Lesznie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Lesznie wystąpiła możliwość naprawy filtrów cząstek stałych FAP do aut osobowych Infiniti z przyczyny obecności warsztatowego laboratorium z Leszna. Znalezienie odpowiedniego zakładu mechaniki w Lesznie specjalizującego się w autach Infiniti może być trudne, oraz jest pracochłonne. Ażeby ustrzec się od problemów z użytkowaniem samochodu Infiniti, potrzeba co pewien czas przedmuchać filtr DPF FAP, jest to dostępne w pracowni warsztatu pod Leszna. Typową słabością, z jaką zmagają się pojazdy marki Infiniti, zwykle, wyposażone w silnik wysokoprężny, jest zabrudzony sadzą katalizator samochodowy. Znanej korporacji Infiniti nie udało się wytworzenie wymaganych do zrealizowania górnych osiągów produkcji zanieczyszczeń, bez wykorzystania katalizatorów. Katalizatory samochodowe funkcjonują w nieprzeciętnie zanieczyszczonym środowisku pracy, a konkretnie w rurze wydechowej, co wywołuje, że po czasie następuje spadek parametrów części. Najczęściej powodem zaczopowania filtra cząstek stałych FAP, spod skrzydeł Infiniti, staje się inny defekt, na przykład: uszkodzenie zaworu recyrkulacji spalin. Katalizatory SCR złożone są ze skomplikowanej ceramiki, i metalowej osłony, co wywołuje, że filtry cząstek stałych wypełniają się sadzą i konieczne jest czyszczenie, zalecamy zatem firmę pod Lesznem. Cennik usług odnawiania filtrów DPF/FAP z samochodów Infiniti dla Leszna umieszczono na dole, należy porównać w tamtej tabeli, koszt za wykonanie usługi czyszczenia katalizatorów. Zlokalizuj swój zakład mechaniki, który zajmuje się Infiniti w Lesznie, dzięki wyszukiwarce w prawej kolumnie naszej strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Lesznie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Lesznie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Lesznie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Lesznie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Lesznie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Lesznie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Lesznie 1490
Wycinanie filtra FAP Infiniti, usuwanie filtra FAP Infiniti w Lesznie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Infiniti w Lesznie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Lesznie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Lesznie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Lesznie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Leszno Aleja Wojska Polskiego LSZ172 52.256611/20.588760 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer