Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Mełgiew

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Mełgwi

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Mełgiew słynie z warsztatu samochodowego zajmującego się naprawą filtrów do aut osobowych i ciężarowych spod znaku Infiniti. Filtry DPF pracują w wyjątkowo trudnych warunkach pracy, to jest w rurze wydechowej, przez co po czasie następuje utrata osiągów części. Duża część aut w Mełgwi to auta z silnikiem CDI posiadające filtr DPF, który dopomina się mycia. Filtry cząstek stałych DPF FAP utworzone są z ceramicznego wkładu, jak również metalowej osłony, przez co katalizatory samochodowe wypełniają się zanieczyszczeniami i potrzebna jest regeneracja, zalecamy zatem pracownię w Mełgwi. Słynnej korporacji Infiniti nie powiodłoby się zachowanie oczekiwanych limitów ilości emitowanych gazów wydechowych, bez montowania filtrów FAP. Oprócz niespodzianek dla wizytujących w Mełgwi zlokalizować można warsztaty samochodowe, zajmujące się czyszczeniem katalizatorów SCR do pojazdów Infiniti. By ustrzec się od przykrości z użytkowaniem diesla Infiniti, trzeba niekiedy czyścić filtr FAP, jest to udostępnione w warsztatowym laboratorium pod Mełgwi. Dobór odpowiedniego warsztatu mechaniki w Mełgwi przodującego w samochodach Infiniti może być trudne, i jest żmudne. Serwis takich usług jak naprawa DPF FAP lub regeneracja filtrów cząstek stałych dla aut marki Infiniti, można odszukać w panelu po prawej, lub w warsztatowym laboratorium w Mełgwi. Znajdź swojego mechanika samochodowego, który naprawi Twój samochód marki Infiniti w Mełgwi, dzięki naszej wyszukiwarce w prawej kolumnie naszej strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Mełgwi

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Mełgwi 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Mełgwi 320
Mycie katalizatora Infiniti w Mełgwi 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Mełgwi 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Mełgwi 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Mełgwi 1490
Wycinanie filtra DPF Infiniti, usuwanie filtra DPF Infiniti w Mełgwi 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Infiniti w Mełgwi 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Mełgwi

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Mełgwi z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Mełgwi wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Mełgiew Partyzancka MEL102 51.231030/22.781071 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer