Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Zabierzów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Zabierzowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Zabierzów wyróżnia się z powodu warsztatu trudniącego się naprawą filtrów cząstek stałych DPF FAP do pojazdów firmy Infiniti. Filtry cząstek stałych DPF FAP operują w bardzo ciężkim środowisku, a dokładnie w rurze wydechowej, w wyniku czego dochodzi do utraty wyników podzespołu. Osiągnięcie wyników poziomu produkcji zanieczyszczeń, zgodnych z emisji spalin EURO 4, wymaga sprawnego filtra FAP. Infiniti to osobowe i ciężarowe diesle, które są znane w całej Europie i nie tylko, jednakże walczą z trudnościami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. By uchronić się przed dużą ilością komplikacji w pracy diesla Infiniti, potrzeba okresowo przeczyścić filtr cząstek stałych, jest to dostępne w warsztacie samochodowym pod Zabierzowa. Zabierzów jest jednym z miast, które mają problem bezpośrednio związany, z zawartością emitowanych przez auta zanieczyszczeń w atmosferze miasta, czemu znana firma Infiniti próbuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, za sprawą obecności filtrów DPF/FAP. Dobór kompetentnego warsztatu mechaniki w Zabierzowie przodującego w autach osobowych Infiniti może przysporzyć trudności, i jest mozolne. Filtry FAP złożone są z ceramiki, oraz metalowej osłony, co wywołuje, że filtry FAP zaczopowują się i potrzebne jest czyszczenie, zalecamy zatem firmę pod Zabierzowem. Świadczone usługi takie jak czyszczenie katalizatorów a także płukanie katalizatorów dla pojazdów producenta Infiniti, zlokalizować można na stronie, a także w laboratorium w Zabierzowie. Tabela z cennikiem odnawiania elementów filtrów FAP dedykowanych do Infiniti dla Zabierzowa można znaleźć w części strony poniżej, istnieje możliwość by wyszukać w tej tabeli, jaka jest cena za wykonanie czyszczenia DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Zabierzowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Zabierzowie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Zabierzowie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Zabierzowie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Zabierzowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Zabierzowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Zabierzowie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Infiniti, usuwanie filtra cząstek stałych Infiniti w Zabierzowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Infiniti w Zabierzowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Zabierzowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Zabierzowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Zabierzowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Zabierzów Topolowa ZBR02A 50.110649/19.814100 Wyszukaj
Zabierzów Krakowska KRA06AP 50.108070/19.823250 Wyszukaj
Zabierzów Krakowska ZBR01A 50.108978/19.828390 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer