Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Straszyn

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w mieście Straszyn

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

W znajduje się szansa oczyszczania filtrów DPF/FAP do pojazdów osobowych i ciężarowych Isuzu dzięki bytności warsztatowego laboratorium z . Osobowe i ciężarowe diesle firmy Isuzu cechują się nadzwyczajnymi aparaturami w temacie spadku emisji gazów wydechowych. Filtry DPF składają się z ceramicznego wnętrza, jak również korpusu z metalu, co wywołuje, że DPF-y wypełniają się zanieczyszczeniami i konieczna jest regeneracja, zalecamy zatem pracownię w . Filtry FAP chodzą w niewiarygodnie brudnym środowisku pracy, a konkretnie w układzie redukcji emisji spalin, w wyniku czego następuje utrata parametrów podzespołu. Znalezienie profesjonalnego mechanika samochodowego w przodującego w pojazdach osobowych Isuzu może przysporzyć trudności, oraz jest mozolne. Słynnemu producentowi Isuzu nie udałoby się utrzymanie koniecznych do spełnienia maksymalnych pułapów ilości emitowanych spalin, bez instalacji reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Isuzu to osobówki, które cieszą się uznaniem na całym świecie, mimo to borykają się z trudnościami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Straszyn jest jednym z miast, które biją na alarm w związku, z dużym procentem produkowanych zanieczyszczeń w atmosferze miasta, czemu znany producent Isuzu próbuje, przeciwdziałać, za pomocą obecności filtrów cząstek stałych DPF. Cennik usług czyszczenia filtrów cząstek stałych DPF od Isuzu dla zamieszczono w poniższej sekcji, da się odszukać w tamtej tabeli, jaka jest cena za usługi płukania katalizatorów SCR. Przywrócenie wydolności właściwości filtrów FAP w dla aut marki Isuzu jest możliwe do osiągnięcia, ponieważ nowa metoda regeneracji trafiła do .

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w 320
Mycie katalizatora Isuzu w 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w 1490
Wycinanie filtra DPF Isuzu, usuwanie filtra DPF Isuzu w 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Isuzu w 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Straszyn Starogardzka STR01F 54.268082/18.569679 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer