Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Baranowo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Baranowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr i katalizator zmienia się w standardowe rozwiązanie w autach Jaguar z silnikiem na ropę, lecz część ta psuje się, w czym poradzić może czyszczenie FAP w laboratorium pod Baranowem. FAP-y wykonują pracę w nadzwyczaj brudnym środowisku, a więc w wydechu, co jest powodem, że po czasie następuje spadek parametrów części. Znanej firmie Jaguar nie powiodło się wyprodukowanie niezbędnych do zrealizowania wartości zawartości produkowanych gazów wydechowych, bez zaczerpnięcia korzyści z katalizatorów samochodowych. Główną bolączką, która dotyka samochody osobowe i ciężarowe firmy Jaguar, zwłaszcza, gdy zamontowany jest silnik samozapłonowy, jest zabrudzony sadzą filtr cząstek stałych DPF FAP. Zachowanie limitów zawartości emitowanych zanieczyszczeń, poprawnych dla normy emisji spalin EURO, wymaga pracującego poprawnie filtra cząstek stałych DPF. Żeby unikać problemów w pracy diesla Jaguar, przydaje się czasami wyczyścić filtr DPF FAP, usługa jest świadczona w pracowni pod Baranowa. Jaguar to auta, jakie cieszą się uznaniem na terenie całego świata, niemniej jednak zmagają się z bolączkami z filtrami cząstek stałych. Często powodem zdławionego FAP-a, z symbolem Jaguar, staje się inny defekt, za przykład może posłużyć: niesprawny układ wtryskiwaczy Common Rail. Z racji tego, że Jaguar, zupełnie jak inni producenci wymaga do poprawnego działania nieuszkodzonych filtrów DPF/FAP dlatego też zalecamy w Baranowie zwrócić uwagę na katalizator. Tabela cennika regenerowania filtrów DPF dedykowanych do Jaguar dla Baranowa umieszczono na dole, należy wyszukać w tamtym cenniku, na jaki koszt trzeba się przygotować za wykonanie usługi regeneracji katalizatorów SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Baranowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Baranowie 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Baranowie 320
Mycie katalizatora Jaguar w Baranowie 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Baranowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Baranowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Baranowie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Jaguar, usuwanie filtra cząstek stałych Jaguar w Baranowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Jaguar w Baranowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Baranowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Baranowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Baranowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Baranowo Krzyżowniki Jana Henryka Dąbrowskiego POZ12B 52.433701/16.801331 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer