Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Chrzczany

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Chrzczanach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

DPF robi się standardowym rozwiązaniem w autach Jaguar z silnikiem na olej napędowy, pomimo że część tę dotykają usterki, co rozwiązać może czyszczenie filtrów FAP w warsztacie mechaniki samochodowej pod Chrzczanami. Diesle z logo Jaguar szczycą się świetnymi rozwiązaniami w zagadnieniu ograniczania emisji zanieczyszczonych spalin. Filtry FAP operują w niewiarygodnie obciążonym środowisku pracy, a konkretnie w wydechu, co wywołuje, że po czasie dochodzi do utraty właściwości części. Chrzczany jest jednym z centrów, które dotyka problem mający związek, z zawartością wyemitowanych cząstek stałych w miejskiej atmosferze, czemu słynna marka Jaguar stara się, przeciwstawiać się, z wykorzystaniem filtrów cząstek stałych DPF. Generowanie maksymalnych wyników poziomu emisji spalin, dozwolonych przez normę emisji spalin EURO 4, domaga się przygotowanego katalizatora. Słynnej marce Jaguar niemożliwe byłoby zachowanie spodziewanych maksymalnych limitów ilości emitowanych zanieczyszczeń, bez montowania filtrów cząstek stałych DPF. Aby unikać trudności w użytkowaniu samochodu Jaguar, przydaje się niekiedy przepalać filtr DPF, jest to dostępne w laboratorium warsztatu pod Chrzczan. Nierzadko sprawcą zatkanego DPF-a, znanej firmy Jaguar, jest inny mankament, dla przykładu: uszkodzenie sterownika silnika. Dlatego że Jaguar, tak jak inne marki wymaga do właściwego działania działających filtrów cząstek stałych zalecamy w Chrzczanach zaopiekować się elementem, jakim jest DPF. Lista cen odnawiania elementów filtrów DPF wymontowanych z Jaguar dla Chrzczan wstawiliśmy pod zdjęciem, nie ma przeszkód, by przeglądnąć w tamtym cenniku, koszt za wykonanie regeneracji katalizatorów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Chrzczanach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Chrzczanach 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Chrzczanach 320
Mycie katalizatora Jaguar w Chrzczanach 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Chrzczanach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Chrzczanach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Chrzczanach 1490
Wycinanie filtra DPF Jaguar, usuwanie filtra DPF Jaguar w Chrzczanach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Jaguar w Chrzczanach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Chrzczanach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Chrzczanach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Chrzczanach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Chrzczany Chrzczany 5A POP-CRZ1 52.219139/20.353420 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer