Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Krzeszyce

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Krzeszycach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

Miasto Krzeszyce cieszy się sławą z powodu warsztatu mechaniki samochodowej zajmującego się czyszczeniem katalizatorów samochodowych do samochodów osobowych z logo Jaguar. Niemało pojazdów osobowych w Krzeszycach to auta z silnikiem wysokoprężnym posiadające katalizator SCR, który musi się oddawać do oczyszczania. Krzeszyce należy do centrów, które dotyka kłopot powiązany, z dużą ilością produkowanych zanieczyszczeń nad głowami mieszkańców Krzeszyc, czemu słynny producent Jaguar usiłuje, przeciwstawiać się, dzięki wykorzystaniu katalizatorów. Często powodem zatkanego filtra cząstek stałych, znanej firmy Jaguar, staje się inny mankament, doskonałym przykładem jest: nieszczelny układ wtryskowy. Samochody osobowe i ciężarowe spod znaku Jaguar cieszą się nadzwyczajnymi rozwiązaniami w sferze ograniczania produkcji zanieczyszczeń. Katalizatory samochodowe zmontowane są z ceramiki, a także korpusu z metalu, co sprawia, że katalizatory samochodowe zapychają się zanieczyszczeniami i konieczne jest czyszczenie, polecamy zatem warsztat w Krzeszycach. Jaguar to auta osobowe i ciężarowe, jakie cieszą się uznaniem na terenie całego świata, jednakże borykają się ze strapieniem z katalizatorami SCR. By uchronić się przed dużą ilością problemów z pracą samochodu Jaguar, wypada okazjonalnie przepalać DPF, udostępniono taką usługę w pracowni warsztatu pod Krzeszyc. Dlatego że Jaguar, niczym inne marki wymaga do sprawnego działania działających filtrów DPF dlatego też polecamy w Krzeszycach zwrócić uwagę jaki stan ma nasz filtr i katalizator. Dobierz swój warsztat, który zajmuje się Jaguar w Krzeszycach, dzięki usłudze wyszukiwania na panelu po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Krzeszycach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Krzeszycach 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Krzeszycach 320
Mycie katalizatora Jaguar w Krzeszycach 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Krzeszycach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Krzeszycach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Krzeszycach 1490
Wycinanie katalizatora SCR Jaguar, usuwanie katalizatora SCR Jaguar w Krzeszycach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Jaguar w Krzeszycach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Krzeszycach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Krzeszycach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Krzeszycach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Krzeszyce Gorzowska KES01A 52.583839/15.007030 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer