Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Zakręt

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Zakręcie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Zakręcie znajduje się opcja płukania filtrów cząstek stałych FAP do aut osobowych Jaguar z racji bytności laboratorium z Zakrętu. Zachowanie górnych osiągów poziomu emisji gazów spalinowych, zgodnych z normą emisji spalin EURO 6, koniecznie potrzebuje działającego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem. Auta marki Jaguar mogą się poszczycić wyjątkowymi możliwościami w zakresie ograniczania zawartości emitowanych zanieczyszczeń. Najczęściej sprawcą zdławionego filtra DPF/FAP, spod skrzydeł Jaguar, zdarza się inny mankament, doskonałym przykładem jest: uszkodzone oringi wtryskiwaczy. Niemało pojazdów osobowych w Zakręcie to auta z turbosprężarką mające zamontowany FAP, który potrzebuje odnawiania elementów. By ustrzec się od komplikacji z użytkowaniem diesla Jaguar, wypada czasem przedmuchać filtr DPF, usługa jest świadczona w pracowni pod Zakrętu. Oprócz atrakcji dla podróżnych pod Zakrętem zlokalizować można laboratoria warsztatowe, parające się czyszczeniem filtrów cząstek stałych do pojazdów osobowych i ciężarowych Jaguar. Filtry DPF trudnią się pracą w nieprzeciętnie skomplikowanych warunkach, czyli w układzie wydechowym, co jest przyczyną tego, że po czasie dochodzi do utraty możliwości podzespołu. Cennik płukania filtrów DPF z Jaguar dla Zakrętu umieściliśmy w poniższej sekcji, trzeba wyszukać w tamtej tabeli, ile trzeba zapłacić za usługi czyszczenia FAP. Odnajdź swój zakład mechaniki, który poradzi sobie z Twoim Jaguar w Zakręcie, dzięki wyszukiwarce w kolumnie po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Zakręcie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Zakręcie 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Zakręcie 320
Mycie katalizatora Jaguar w Zakręcie 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Zakręcie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Zakręcie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Zakręcie 1490
Wycinanie filtra FAP Jaguar, usuwanie filtra FAP Jaguar w Zakręcie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Jaguar w Zakręcie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Zakręcie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Zakręcie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Zakręcie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Zakręt Księdza Józefa Iwaniuka ZKR02N 52.218441/21.279720 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer