Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Żyraków

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Żyrakowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Żyrakowie znajduje się szansa czyszczenia filtrów cząstek stałych DPF do samochodów Koenigsegg z powodu bytności warsztatu samochodowego z Żyrakowa. Mnóstwo aut w Żyrakowie to pojazdy z silnikiem MultiJet posiadający zainstalowany filtr cząstek stałych DPF FAP, który dopomina się odnawiania. Koenigsegg to osobowe i ciężarowe diesle, jakie są popularne na terenie całej Polski, niemniej jednak biedzą się z bolączkami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Diesle spod skrzydeł Koenigsegg znamionują się doskonałymi patentami w sferze ograniczania emisji cząstek stałych. Standardową niedoskonałością, z jaką męczą się samochody osobowe i ciężarowe znanego koncernu Koenigsegg, w większości wypadków, mające silnik wysokoprężny diesla, jest zabrudzony filtr i katalizator. DPF-y złożone są z ceramicznego wnętrza, oraz metalowego korpusu, z tego też powodu filtry DPF FAP zaczopowują się i potrzebne jest czyszczenie, zalecamy usługi z Żyrakowa. Żyraków należy do ośrodków, które dotyka problem w związku, z dużą zawartością procentową tlenków azotu NOx w przestrzeni powietrznej Żyrakowa, czemu firma Koenigsegg usiłuje, zapobiegać, korzystając z filtrów DPF. Odzyskanie osiągów produkcji gazów spalinowych, dopuszczalnych przez normę emisji spalin EURO 4, koniecznie potrzebuje jednego podzespołu, a mianowicie filtra DPF/FAP. Lista cennika mycia katalizatorów dla Koenigsegg dla Żyrakowa umieściliśmy poniżej, nie ma przeszkód, by wyszukać w tym cenniku, ile trzeba zapłacić za wykonanie regeneracji katalizatorów SCR. Ze względu fakt, że Koenigsegg, równorzędnie jak inne marki koniecznie potrzebuje do poprawnej pracy działających katalizatorów samochodowych warto wspomnieć, by w Żyrakowie zaopiekować się elementem, jakim jest katalizator SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Żyrakowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Żyrakowie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Żyrakowie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Żyrakowie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Żyrakowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Żyrakowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Żyrakowie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Koenigsegg, usuwanie katalizatora SCR Koenigsegg w Żyrakowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Koenigsegg w Żyrakowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Żyrakowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Żyrakowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Żyrakowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Żyraków Żyraków 147A ZRK281 50.084770/21.392611 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer