Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Rokiciny-Kolonia

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Rokicinach-Kolonii

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator samochodowy staje się standardem w autach osobowych Łada z silnikiem diesla, choć komponent ten psuje się, co może rozwiązać naprawa filtrów FAP w warsztacie mechaniki samochodowej pod Rokicinami-Kolonią. Cały szereg samochodów osobowych w Rokicinach-Kolonii to samochody z silnikiem JTD posiadające filtr DPF, który nie może obejść się bez płukania. Rokiciny-Kolonia należy do ośrodków, które biją na alarm mający związek, z zawartością emitowanych przez auta zanieczyszczeń w powietrzu atmosferycznym, czemu znana marka Łada dąży aby, przeciwstawiać się, za pomocą obecności reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Łada to auta, jakie cieszą się sławą na terenie całego świata, mimo to walczą z kwestią z katalizatorami. Nierzadko podłożem zdławionego filtra DPF, znanej marki Łada, staje się inny defekt, np. Nieszczelne turbo. Prócz rozrywek dla będących przejazdem pod Rokicinami-Kolonią zlokalizować można warsztaty, parające się regeneracją katalizatorów SCR do pojazdów osobowych Łada. Odszukanie adekwatnego zakładu mechaniki w Rokicinach-Kolonii wyspecjalizowanego w samochodach osobowych Łada może być nieproste, a także jest mozolne. Osobowe i ciężarowe diesle znanej marki Łada chlubią się kapitalnymi narzędziami w kwestii spadku zawartości produkowanych zanieczyszczonych spalin. Dlatego że Łada, zupełnie jak inne marki potrzebuje do sprawnego działania nienaruszonych filtrów cząstek stałych FAP/DPF warto nadmienić, by w Rokicinach-Kolonii zwrócić uwagę na filtr i katalizator. Lista cenowa odnawiania elementów filtrów cząstek stałych FAP/DPF dedykowanych do Łada dla Rokicin-Kolonii umieściliśmy na dole, można wyszukać w tamtym cenniku, ile zapłacić będzie trzeba za przeprowadzenie płukania DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Rokicinach-Kolonii

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Rokicinach-Kolonii 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Rokicinach-Kolonii 320
Mycie katalizatora Łada w Rokicinach-Kolonii 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Rokicinach-Kolonii 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Rokicinach-Kolonii 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Rokicinach-Kolonii 1490
Wycinanie katalizatora Łada, usuwanie katalizatora Łada w Rokicinach-Kolonii 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Łada w Rokicinach-Kolonii 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Rokicinach-Kolonii

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Rokicinach-Kolonii z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Rokicinach-Kolonii wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Rokiciny-Kolonia Łódzka ROC01N 51.665829/19.776560 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer