Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Acura, Redło

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Acura w Redle

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Redło cieszy się sławą z powodu warsztatu posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z naprawianiem filtrów FAP do samochodów osobowych znanego koncernu Acura. Ażeby zabezpieczyć się od komplikacji z eksploatacją diesla Acura, wypada czasami wyczyścić filtr cząstek stałych DPF FAP, jest to dostępne w warsztacie samochodowym pod Redła. Oprócz rozrywek dla przyjezdnych w Redle odszukać można warsztaty mechaniki samochodowej, trudniące się regeneracją FAP do pojazdów osobowych i ciężarowych Acura. Główną wadą, z którą biedzą się samochody znanej marki Acura, w większości wypadków, gdy za napęd służy silnik diesla, jest zapchany sadzą filtr cząstek stałych. Nagminnie przyczyną usterki DPF-a, ze stajni Acura, trafia się inne uszkodzenie, możliwą przyczyną jest: niewłaściwa praca układu zasilania. Redło jest jednym z miast, które spotyka problem w związku, z dużą zawartością procentową smogu w przestrzeni powietrznej Redła, czemu znany koncern Acura stara się, prewencyjnie zapobiegać, korzystając z filtrów cząstek stałych FAP. Acura to samochody osobowe i ciężarowe, jakie cieszą się sławą na całym świecie, niemniej jednak biedzą się z problemami z katalizatorami SCR. Katalizatory SCR złożone są ze skomplikowanego wkładu, a także korpusu z metalu, przez co filtry cząstek stałych zapychają się sadzą i potrzebna jest naprawa, zalecamy zatem usługi z Redła. Ze względu fakt, że Acura, zupełnie jak inne samochody koniecznie wymaga do nienagannej pracy nieuszkodzonych filtrów DPF zalecamy, żeby w Redle zwrócić uwagę na katalizator SCR. Lista cen regenerowania katalizatorów marki Acura dla Redła ulokowaliśmy w części strony poniżej, można zweryfikować w tym cenniku, ceny za wykonanie regeneracji katalizatorów SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Acura w Redle

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Acura w Redle 320
Regeneracja filtra FAP Acura w Redle 320
Mycie katalizatora Acura w Redle 320
Płukanie katalizatora SCR Acura w Redle 320
Naprawa filtra cząstek stałych Acura w Redle 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Acura w Redle 1490
Wycinanie filtra DPF Acura, usuwanie filtra DPF Acura w Redle 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Acura w Redle 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Acura w Redle

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Redle z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Acura

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Acura w Redle wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Redło Redło 25B RDL01G 53.774689/15.966990 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer