Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Chyby

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Chybach

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Chyby znane jest z laboratorium warsztatu zajmującego się odnawianiem elementów filtrów cząstek stałych DPF FAP do aut znanej marki Baojun. Zazwyczaj słabością, z którą biedzą się samochody znanej marki Baojun, zwłaszcza, gdy wykorzystywany jest silnik wysokoprężny, jest zapchany DPF. Standardowo podłożem zaczopowania filtra cząstek stałych FAP, znanej marki Baojun, zdarza się inne uszkodzenie, czego przykładem może być: zepsuty wtryskiwacz. Mnóstwo pojazdów osobowych w Chybach to pojazdy użytkowe posiadające zamontowany DPF, który wymaga odnawiania. Katalizatory samochodowe stworzone są z ceramicznego wnętrza, jak również metalowej osłony, przez co katalizatory samochodowe zaczopowują się i konieczna jest regeneracja, zachwalamy tym samym warsztat w Chybach. Osiągnięcie górnych osiągów ilości produkowanych gazów wydechowych, dopuszczalnych przez normę emisji spalin EURO, wymaga pracującego poprawnie filtra cząstek stałych FAP. Baojun to samochody, jakie cieszą się uznaniem na terenie całego kraju, lecz walczą z kwestią z katalizatorami. Katalizatory samochodowe operują w nieprzeciętnie brudnym środowisku pracy, a więc w układzie wydechowym, co jest przyczyną tego, że dochodzi do spadku parametrów urządzenia. Odnajdź mechanika, którego specjalnością jest Baojun w Chybach, za pomocą wyszukiwarki w prawej części strony. Odnowienie efektywności składowych filtrów DPF/FAP w Chybach dla marki Baojun jest osiągalne, bo regeneracja wodna zdołała przybyć do Chyb.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Chybach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Chybach 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Chybach 398
Mycie katalizatora Baojun w Chybach 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Chybach 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Chybach 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Chybach 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Baojun, usuwanie filtra cząstek stałych Baojun w Chybach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Baojun w Chybach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Chybach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer