Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Proszowice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Proszowicach

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Proszowice odznacza się obecnością warsztatowego laboratorium zajmującego się naprawą filtrów do pojazdów osobowych wytwórcy Baojun. By uniknąć problemów w użytkowaniu diesla Baojun, wypada co pewien czas czyścić FAP, jest to możliwe w pracowni pod Proszowic. Słynnej firmie Baojun mogłoby nie powieść się generowanie koniecznych do spełnienia górnych pułapów poziomu emisji gazów spalinowych, bez instalacji filtrów cząstek stałych. Oprócz niespodzianek dla będących przejazdem pod Proszowicami znaleźć można zakłady, zajmujące się naprawą DPF do samochodów osobowych Baojun. FAP-y zbudowane są ze skomplikowanej ceramiki, jak również metalowego korpusu, z tego też powodu filtry DPF FAP wypełniają się zanieczyszczeniami i potrzebują regeneracji, zalecamy usługi z Proszowic. Odnalezienie adekwatnego zakładu mechaniki samochodowej w Proszowicach celującego w samochodach osobowych Baojun może dostarczyć problemów, oraz jest długotrwałe. Zachowanie maksymalnych limitów produkcji cząstek stałych, dopuszczalnych przez normę emisji spalin EURO 4, koniecznie potrzebuje działającego sprawnie filtra cząstek stałych FAP. Pojazdy znanej firmy Baojun mogą się poszczycić wybitnymi metodami w temacie spadku emisji gazów wydechowych. Wybierz swój zakład mechaniki, który jest specjalistą od Baojun w Proszowicach, przy użyciu wyszukiwarki w prawej kolumnie naszej strony. Serwis takich usług jak naprawa DPF oraz płukanie FAP dla samochodów producenta Baojun, wyszukać można w panelu bocznym naszej strony, oraz w warsztacie samochodowym w Proszowicach.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Proszowicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Proszowicach 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Proszowicach 398
Mycie katalizatora Baojun w Proszowicach 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Proszowicach 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Proszowicach 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Proszowicach 1490
Wycinanie filtra FAP Baojun, usuwanie filtra FAP Baojun w Proszowicach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Baojun w Proszowicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Proszowicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Wybierz punkt w Proszowicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Baojun

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Baojun w Proszowicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Proszowice Zagrody 3 Maja PRO01MP 50.190868/20.298170 Wyszukaj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer