Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Bezrzecze

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Bezrzeczu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Bezrzecze słynie z mechanika zajmującego się odnawianiem elementów filtrów DPF do samochodów osobowych i ciężarowych wytwórcy Hino Motors. Osobowe i ciężarowe diesle z symbolem Hino Motors mogą się pochwalić nadzwyczajnymi aparaturami w sprawie obniżania zawartości produkowanych spalin. Zwykłą bolączką, z którą borykają się pojazdy osobowe i ciężarowe marki Hino Motors, w szczególności, kiedy w aucie pracuje silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany katalizator samochodowy. FAP-y stworzone są z ceramiki, a także metalowej osłony, z tego też powodu katalizatory zapychają się zanieczyszczeniami i konieczna jest naprawa, rekomendujemy zatem pracownię w Bezrzeczu. Sporo aut w Bezrzeczu to pojazdy z silnikiem D-4D posiadające wbudowany DPF, który dopomina się mycia. Oprócz atrakcji dla wizytujących pod Bezrzeczem odnaleźć można laboratoria, parające się płukaniem DPF FAP do pojazdów osobowych i ciężarowych Hino Motors. Osiągnięcie limitów poziomu emisji zanieczyszczonych spalin, poprawnych dla normy emisji spalin EURO 6, potrzebuje przygotowanego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem. Bezrzecze jest jednym z miast, które mają kłopot bezpośrednio związany, z dużym procentem produkowanych zanieczyszczeń w atmosferze miasta, czemu marka Hino Motors próbuje, przeciwstawiać się, za sprawą obecności katalizatorów samochodowych. Usługi, między innymi czyszczenie FAP i płukanie katalizatorów dla aut marki Hino Motors, zlokalizować można w panelu po prawej, i w laboratorium w Bezrzeczu. Przywrócenie sprawności części wchodzących w skład filtrów FAP w Bezrzeczu dla aut marki Hino Motors jest możliwe, bo technologia regeneracji wodnej dotarła do Bezrzecza.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Bezrzeczu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Bezrzeczu 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Bezrzeczu 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Bezrzeczu 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Bezrzeczu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Bezrzeczu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Bezrzeczu 1490
Wycinanie filtra DPF Hino Motors, usuwanie filtra DPF Hino Motors w Bezrzeczu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Hino Motors w Bezrzeczu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Bezrzeczu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Bezrzeczu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Bezrzeczu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Bezrzecze Nowowiejska 27 Koralowa BER01N 53.456841/14.457410 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer