Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Łagów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Łagowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Łagów znane jest z warsztatu trudniącego się czyszczeniem filtrów FAP do pojazdów osobowych i ciężarowych znanej marki Hino Motors. Firmie Hino Motors nie udało się generowanie niezbędnych do spełnienia górnych limitów poziomu emisji gazów spalinowych, bez zastosowania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Nieraz powodem zaczopowania DPF-a, z symbolem Hino Motors, staje się inna usterka, możliwą przyczyną jest: niesprawne uszczelnienie turbosprężarki. Typową niedoskonałością, z jaką męczą się osobowe i ciężarowe diesle firmy Hino Motors, zazwyczaj, posiadające silnik diesla, jest zabrudzony sadzą filtr cząstek stałych DPF FAP. Osobówki znanej marki Hino Motors chlubią się doskonałymi układami w zakresie zmniejszania ilości emitowanych spalin. Dobór wykwalifikowanego warsztatu samochodowego w Łagowie celującego w samochodach osobowych Hino Motors może być skomplikowane, i jest czasochłonne. Cały szereg samochodów w Łagowie to pojazdy z silnikiem MultiJet mające zamontowany filtr cząstek stałych DPF FAP, który nie może obejść się bez naprawy. Osiągnięcie limitów zawartości produkowanych cząstek stałych, identycznych z normą EURO 4, potrzebuje pracującego poprawnie katalizatora samochodowego. Lista cennika odnawiania elementów katalizatorów dedykowanych do Hino Motors dla Łagowa zamieściliśmy poniżej, istnieje możliwość by sprawdzić w tamtym cenniku, ile zapłacić będzie trzeba za usługi naprawy DPF. Z racji tego, że Hino Motors, podobnie jak inni producenci potrzebuje do nienagannej pracy sprawnych reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami warto wspomnieć, by w Łagowie zwrócić uwagę jaki stan ma nasz DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Łagowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Łagowie 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Łagowie 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Łagowie 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Łagowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Łagowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Łagowie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Hino Motors, usuwanie filtra cząstek stałych Hino Motors w Łagowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Hino Motors w Łagowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Łagowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Łagowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Łagowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Łagów Jeleniogórska ZOG03A 51.155418/15.030330 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer