Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Nędza

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Nędzy

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Nędzy znajduje się możliwość czyszczenia filtrów cząstek stałych DPF do samochodów osobowych i ciężarowych Hino Motors z przyczyny działalności laboratorium warsztatu z Nędzy. Osiągnięcie limitów zawartości produkowanych gazów wydechowych, zgodnych z emisji spalin EURO 6, koniecznie wymaga sprawnego filtra DPF/FAP. Prócz rozrywek dla turystów w Nędzy odszukać można laboratoria, parające się naprawą DPF do aut Hino Motors. Nędza jest jednym z centrów, jakie dotyka problem bezpośrednio związany, z dużym procentem smogu w atmosferze, czemu producent Hino Motors dąży aby, prewencyjnie zapobiegać, dzięki obecności filtrów FAP. Znalezienie profesjonalnego warsztatu samochodowego w Nędzy celującego w autach osobowych Hino Motors może przysporzyć trudności, jak również jest mozolne. Nagminnie powodem zaczopowania filtra FAP, korporacji Hino Motors, jest inny problem, jeden z nich to: uszkodzona turbosprężarka. Auta osobowe i ciężarowe spod znaku Hino Motors charakteryzują się bezkonkurencyjnymi aparaturami w sferze zmniejszania ilości emitowanych cząstek stałych. Słynnej firmie Hino Motors nie udało się uzyskanie koniecznych do spełnienia limitów produkcji gazów wydechowych, bez montowania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Zregenerowanie niezawodności części filtrów cząstek stałych w Nędzy dla marki Hino Motors jest bezproblemowe, gdyż nowa metoda regeneracji trafiła do Nędzy. Wykonywanie usług takich jak naprawa katalizatorów SCR jak również płukanie katalizatorów dla pojazdów Hino Motors, znaleźć można w panelu bocznym, jak również w warsztacie w Nędzy.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Nędzy

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Nędzy 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Nędzy 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Nędzy 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Nędzy 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Nędzy 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Nędzy 1490
Wycinanie katalizatora Hino Motors, usuwanie katalizatora Hino Motors w Nędzy 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Hino Motors w Nędzy 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Nędzy

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Nędzy z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Nędzy wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Nędza Borowiec NDZ01N 50.159489/18.311270 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer