Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Rogowo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Rogowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Rogowie jest opcja oczyszczania filtrów cząstek stałych do samochodów Holden (HSV) z racji pracy mechanika z Rogowa. Katalizatory zmontowane są ze skomplikowanej ceramiki, a także korpusu z metalu, przez co FAP-y zapychają się sadzą i wymagają regeneracji, rekomendujemy warsztat w Rogowie. Nagminnie podłożem uszkodzenia katalizatora samochodowego, z symbolem Holden (HSV), bywa inny defekt, dla przykładu: uszkodzone oringi wtryskiwaczy. Duża część samochodów osobowych w Rogowie to samochody z silnikiem CRDi posiadające wbudowany katalizator samochodowy, który potrzebuje regeneracji. Uzyskanie maksymalnych wyników ilości emitowanych zanieczyszczonych spalin, identycznych z normą emisji spalin EURO, koniecznie potrzebuje niezawodnego DPF-a. Prócz atrakcji dla wizytujących w Rogowie znaleźć można zakłady, trudniące się naprawą katalizatorów SCR do samochodów Holden (HSV). Pojazdy znanego koncernu Holden (HSV) wyróżniają się wybitnymi rozwiązaniami w sprawie obniżania poziomu emisji cząstek stałych. Rogowo należy do miast, jakie napotykają problem mający związek, z zawartością wyemitowanych cząstek stałych w atmosferze miasta, czemu znany koncern Holden (HSV) dąży aby, prewencyjnie zapobiegać, z wykorzystaniem filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Odzyskiwanie kondycji właściwości reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami w Rogowie dla samochodów Holden (HSV) jest bezproblemowe, gdyż nowa technologia regeneracji zawędrowała do Rogowa. Tabela cennika oczyszczania filtrów DPF dedykowanych do Holden (HSV) dla Rogowa zamieściliśmy w poniższej sekcji, powinno być można zweryfikować na tamtej liście, na jaki koszt trzeba się przygotować za wykonanie usługi czyszczenia FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Rogowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Rogowie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Rogowie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Rogowie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Rogowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Rogowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Rogowie 1490
Wycinanie filtra DPF Holden (HSV), usuwanie filtra DPF Holden (HSV) w Rogowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Holden (HSV) w Rogowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Rogowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Rogowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Rogowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Rogowo Kolejowa RGO01G 52.727551/17.648590 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer