Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Zdzieszowice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Zdzieszowicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Zdzieszowicach pojawiła się możliwość naprawy filtrów FAP do aut osobowych i ciężarowych Holden (HSV) z racji pracy laboratorium warsztatu samochodowego z Zdzieszowic. Filtry cząstek stałych DPF FAP złożone są ze skomplikowanego wkładu, a także korpusu z metalu, co sprawia, że filtry cząstek stałych wypełniają się zanieczyszczeniami i konieczne jest czyszczenie, zachwalamy tym samym firmę pod Zdzieszowicami. Znanej marce Holden (HSV) nie byłoby możliwe zdobycie żądanych przez normy pułapów poziomu emisji cząstek stałych, bez zastosowania filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Zdzieszowice należy do centrów, jakie mają problem w związku, z dużym odsetkiem emitowanych zanieczyszczeń w przestrzeni powietrznej Zdzieszowic, czemu znany producent Holden (HSV) usiłuje, prewencyjnie zapobiegać, z wykorzystaniem filtrów cząstek stałych DPF. Z reguły źródłem przytkanego katalizatora, ze stajni Holden (HSV), zdarza się inna wada, możliwą przyczyną jest: uszkodzony zawór EGR. Pojazdy osobowe i ciężarowe z logo Holden (HSV) wyróżniają się dobrymi technologiami w kwestii obniżania ilości produkowanych gazów wydechowych. Filtry FAP funkcjonują w niezwykle zanieczyszczonych warunkach, to jest w układzie redukcji emisji spalin, co jest przyczyną tego, że następuje utrata parametrów części. Częstą bolączką, z którą borykają się samochody osobowe i ciężarowe znanej marki Holden (HSV), zazwyczaj, kiedy w aucie pracuje silnik samozapłonowy, jest zaczopowany filtr cząstek stałych. Cennik usług oczyszczania katalizatorów od Holden (HSV) dla Zdzieszowic znajduje się pod zdjęciem, można sprawdzić w tamtym cenniku, jaka jest cena za wykonanie usługi czyszczenia katalizatorów SCR. Z racji tego, że Holden (HSV), zupełnie jak inne maszyny potrzebuje do właściwej pracy niezepsutych filtrów DPF/FAP dlatego też warto wspomnieć, by w Zdzieszowicach zadbać o filtr DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Zdzieszowicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Zdzieszowicach 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Zdzieszowicach 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Zdzieszowicach 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Zdzieszowicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Zdzieszowicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Zdzieszowicach 1490
Wycinanie filtra FAP Holden (HSV), usuwanie filtra FAP Holden (HSV) w Zdzieszowicach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Holden (HSV) w Zdzieszowicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Zdzieszowicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Zdzieszowicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Zdzieszowicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Zdzieszowice Osiedle Piastów Bolesława Chrobrego ZDZ01N 50.422272/18.122549 Wyszukaj
Zdzieszowice Osiedle Piastów Filarskiego POP-ZDZ1 50.423180/18.126820 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer