Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Boronów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Boronowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W wystąpiła opcja czyszczenia filtrów cząstek stałych FAP/DPF do pojazdów osobowych z racji bytności warsztatu mechaniki samochodowej z. Częstą wadą, z którą męczą się pojazdy marki , zazwyczaj, posiadające silnik samozapłonowy, jest zapchany filtr cząstek stałych. Zazwyczaj przyczyną zatkanego FAP-a, znanego koncernu , zdarza się inny problem, czego dobrym przykładem jest: uszkodzony układ doładowania. Filtry FAP złożone są z aktywnego chemicznie wkładu, i korpusu z metalu, z tego też powodu DPF-y zapychają się i wymagają regeneracji, zalecamy zatem usługi z. Znanej korporacji nie byłoby możliwe zachowanie niezbędnych maksymalnych wartości produkcji gazów wydechowych, bez instalacji filtrów DPF/FAP. Osiągnięcie pułapów zawartości produkowanych gazów wydechowych, dopuszczalnych przez normę EURO 6, koniecznie potrzebuje funkcjonującego filtra DPF/FAP. Dobranie odpowiedniego zakładu w przodującego w pojazdach może dostarczyć kłopotów, i jest czasochłonne. Prócz niespodzianek dla będących przejazdem w odszukać można warsztaty mechaniki samochodowej, parające się płukaniem katalizatorów do samochodów. Lista cenowa odnawiania elementów filtrów DPF pochodzących z dla ulokowano pod zdjęciem, istnieje możliwość by znaleźć w tamtym cenniku, ile trzeba zapłacić za świadczone usługi czyszczenia DPF FAP. Poprawienie kondycji właściwości filtrów cząstek stałych w dla pojazdów jest osiągalne, dlatego, że regeneracja wodno-chemiczna zdołała trafić do.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Boronowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Boronowie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Boronowie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Boronowie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Boronowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Boronowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Boronowie 1490
Wycinanie filtra DPF Infiniti, usuwanie filtra DPF Infiniti w Boronowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Infiniti w Boronowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Boronowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Boronowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Boronowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Boronów Wojska Polskiego BNO536 50.672199/18.903870 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer