Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Chmielniki

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Chmielnikach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator SCR robi się standardem w samochodach osobowych Infiniti z silnikiem diesla, jednakże komponent ten psuje się, co może rozwiązać regeneracja filtrów DPF w warsztacie samochodowym pod Chmielnikami. Infiniti to pojazdy, które są uznane na terenie całego świata, niemniej jednak borykają się z utrudnieniami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Oprócz niespodzianek dla wizytujących w Chmielnikach zlokalizować można warsztaty mechaniki samochodowej, trudniące się naprawą filtrów cząstek stałych do aut Infiniti. Filtry DPF FAP zmontowane są ze skomplikowanej ceramiki, i metalowego korpusu, z tego też powodu filtry DPF FAP zapychają się sadzą i potrzebują regeneracji, zalecamy zatem pracownię w Chmielnikach. Diesle z symbolem Infiniti charakteryzują się dobrymi możliwościami w sferze ograniczania poziomu produkcji zanieczyszczeń. Z reguły sprawcą przytkanego FAP-a, wytwórcy Infiniti, jest inna wada, czego przykładem może być: uszkodzony zawór EGR. Producentowi Infiniti nie powiodłoby się zdobycie żądanych przez normy limitów ilości emitowanych gazów wydechowych, bez montowania filtrów cząstek stałych FAP. Chmielniki jest jednym z ośrodków, które dotyka kłopot mający związek, z ilością wyemitowanych cząstek stałych w miejskim powietrzu Chmielnik, czemu producent Infiniti dąży aby, profilaktycznie przeciwstawiać się, dzięki obecności filtrów FAP. Cennik regeneracji filtrów cząstek stałych FAP dla Infiniti dla Chmielnik umieściliśmy na dole, da się sprawdzić tam, ceny za przeprowadzenie czyszczenia FAP. Odnajdź swój warsztat, który jest specjalistą od Infiniti w Chmielnikach, dzięki wyszukiwarce na naszym panelu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Chmielnikach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Chmielnikach 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Chmielnikach 320
Mycie katalizatora Infiniti w Chmielnikach 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Chmielnikach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Chmielnikach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Chmielnikach 1490
Wycinanie filtra FAP Infiniti, usuwanie filtra FAP Infiniti w Chmielnikach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Infiniti w Chmielnikach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Chmielnikach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer