Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Czermin

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Czerminie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF zmienia się w standard w autach Infiniti z silnikiem napędzanym dieslem, aczkolwiek część tę dotykają usterki, ale może w tym pomóc czyszczenie DPF w warsztacie pod Czerminem. Infiniti to osobówki, jakie cieszą się renomą w całej Europie i nie tylko, niemniej jednak walczą z kwestią z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Katalizatory działają w niezwykle zanieczyszczonych warunkach pracy, a więc w układzie wydechowym, co sprawia, że dochodzi do spadku możliwości podzespołu. Najczęściej sprawcą zaczopowania filtra cząstek stałych FAP, z symbolem Infiniti, jest inna wada, za przykład może posłużyć: zepsuty wtryskiwacz. FAP-y zbudowane są z ceramicznego wkładu, a także osłony z metalu, co wywołuje, że katalizatory zaczopowują się i wymagają regeneracji, rekomendujemy zatem współpracę z Czerminem. Nierzadko usterką, dotykającą auta osobowe i ciężarowe firmy Infiniti, zazwyczaj, wyposażone w silnik wysokoprężny diesla, jest brudny katalizator. Producentowi Infiniti nie powiodło się zachowanie oczekiwanych maksymalnych pułapów zawartości produkowanych spalin, bez montowania filtrów FAP. By unikać problemów podczas prowadzenia auta Infiniti, należy czasami przedmuchać FAP, usługa jest dostępna w warsztacie samochodowym pod Czermina. Odzyskiwanie efektywności składowych katalizatorów w Czerminie dla samochodów marki Infiniti jest dostępne, albowiem regeneracja metodą wodną zawędrowała do Czermina. Lista cenowa odnawiania filtrów cząstek stałych FAP/DPF pochodzących z Infiniti dla Czermina zamieściliśmy poniżej, nie ma przeszkód, by porównać na tej liście, ile trzeba zapłacić za usługi naprawy katalizatorów SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Czerminie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Czerminie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Czerminie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Czerminie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Czerminie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Czerminie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Czerminie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Infiniti, usuwanie filtra cząstek stałych Infiniti w Czerminie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Infiniti w Czerminie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Czerminie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Czerminie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Czerminie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Czermin Czermin 59 CMN01C 50.338120/21.333000 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer