Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Giewartów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Giewartowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

Miasto Giewartów odznacza się obecnością warsztatu mechaniki samochodowej trudniącego się oczyszczaniem filtrów i katalizatorów do pojazdów osobowych i ciężarowych znanej marki Infiniti. Osiągnięcie maksymalnych limitów ilości produkowanych gazów wydechowych, zgodnych z emisji spalin, domaga się sprawnie pracującego filtra FAP. FAP-y zbudowane są z ceramiki, oraz metalowej osłony, z tego też powodu filtry DPF zapychają się zanieczyszczeniami i potrzebują czyszczenia, zalecamy zatem firmę pod Giewartowem. Dobranie wykwalifikowanego warsztatu samochodowego w Giewartowie celującego w samochodach osobowych Infiniti może dostarczyć kłopotów, a także jest pracochłonne. Oprócz atrakcji dla wizytujących w Giewartowie zlokalizować można laboratoria warsztatowe, zajmujące się naprawą FAP do pojazdów osobowych Infiniti. Infiniti to osobówki, jakie są słynne na całym świecie, niemniej jednak biedzą się z problemami z filtrami DPF. Filtry cząstek stałych funkcjonują w wyjątkowo zanieczyszczonych warunkach pracy, a więc w układzie redukcji emisji spalin, co jest powodem, że dochodzi do utraty osiągów części. Wiele pojazdów w Giewartowie to pojazdy z silnikiem HDI mające zamontowany filtr i katalizator, który nie może obejść się bez odnawiania. Świadczone usługi takie jak czyszczenie katalizatorów lub regeneracja FAP dla pojazdów marki Infiniti, odszukać można w panelu bocznym naszej strony, lub w warsztatowym laboratorium w Giewartowie. Lista cennika czyszczenia katalizatorów od Infiniti dla Giewartowa umieściliśmy w dolnej części strony, da się zweryfikować w tamtym cenniku, na jaki koszt trzeba się przygotować za przeprowadzenie regeneracji FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Giewartowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Giewartowie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Giewartowie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Giewartowie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Giewartowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Giewartowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Giewartowie 1490
Wycinanie filtra DPF Infiniti, usuwanie filtra DPF Infiniti w Giewartowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Infiniti w Giewartowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Giewartowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Giewartowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Giewartowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Giewartów Generała Stefana Grota Roweckiego POP-GIE2 52.377609/17.950100 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer