Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Nagawczyna

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Nagawczynie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Nagawczynie pojawiła się sposobność odnawiania filtrów FAP do aut osobowych Infiniti z racji bytności warsztatowego laboratorium z Nagawczyny. By uchronić się od przykrości w pracy samochodu Infiniti, trzeba czasami przepłukać katalizator SCR, jest to możliwe w warsztatowym laboratorium pod Nagawczyny. Samochody znanego koncernu Infiniti mogą się poszczycić wzorcowymi narzędziami w kwestii ograniczenia produkcji cząstek stałych. Oprócz rozrywek dla wizytujących pod Nagawczyną zlokalizować można laboratoria, trudniące się płukaniem katalizatorów SCR do samochodów osobowych i ciężarowych Infiniti. Nierzadko bolączką, z którą biedzą się pojazdy osobowe i ciężarowe ze stajni Infiniti, przede wszystkim, posiadające silnik wysokoprężny, jest zapchany filtr i katalizator. Filtry DPF utworzone są z ceramicznego wkładu, oraz metalowej osłony, co sprawia, że DPF-y zapychają się zanieczyszczeniami i potrzebują regeneracji, rekomendujemy zatem usługi z Nagawczyny. Słynnej marce Infiniti nie byłoby możliwe uzyskanie oczekiwanych maksymalnych wartości poziomu emisji cząstek stałych, bez zaczerpnięcia korzyści z filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Nagawczyna należy do miast, które mają problem mający związek, z dużą zawartością zanieczyszczeń w powietrzu, czemu znany producent Infiniti usiłuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, dzięki obecności filtrów DPF. Usługi takie jak naprawa DPF FAP lub płukanie katalizatorów samochodowych dla marki Infiniti, odszukać można na naszej stronie internetowej, lub w warsztacie samochodowym w Nagawczynie. Lista cen regenerowania filtrów DPF z samochodów Infiniti dla Nagawczyny ulokowano w poniższej sekcji, trzeba sprawdzić na tamtej liście, ceny za usługi regeneracji filtrów cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Nagawczynie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Nagawczynie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Nagawczynie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Nagawczynie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Nagawczynie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Nagawczynie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Nagawczynie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Infiniti, usuwanie filtra cząstek stałych Infiniti w Nagawczynie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Infiniti w Nagawczynie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Nagawczynie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Nagawczynie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Nagawczynie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Nagawczyna Czaple 94 DEB02N 50.055729/21.453621 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer