Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Reguły

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Regułach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Regułach znajduje się możliwość odnawiania filtrów cząstek stałych DPF do aut osobowych i ciężarowych Isuzu z przyczyny bytności warsztatu z Reguł. Filtry cząstek stałych operują w niezwykle zanieczyszczonym środowisku pracy, czyli w samochodowym wydechu, przez co po czasie dochodzi do utraty właściwości podzespołu. Ażeby ustrzec się od przykrości z eksploatacją samochodu Isuzu, przydaje się niekiedy wyczyścić filtr i katalizator, jest to udostępnione w laboratorium warsztatu pod Reguł. Słynnej korporacji Isuzu nie byłoby możliwe uzyskanie wymaganych do zrealizowania maksymalnych pułapów emisji spalin, bez wykorzystania filtrów cząstek stałych DPF. Często niedoskonałością, z jaką męczą się diesle znanego koncernu Isuzu, głównie, gdy wykorzystywany jest silnik wysokoprężny, jest zapchany zanieczyszczeniami katalizator samochodowy. Odzyskanie górnych limitów produkcji gazów spalinowych, dopuszczalnych przez normę emisji spalin EURO 5, wymaga funkcjonującego filtra cząstek stałych. Reguły należy do ośrodków, które biją na alarm bezpośrednio związany, z dużą zawartością procentową emitowanych przez auta zanieczyszczeń w miejskim powietrzu Reguł, czemu firma Isuzu usiłuje, prewencyjnie zapobiegać, ze wsparciem filtrów cząstek stałych. Sporo samochodów w Regułach to auta z silnikiem dCi posiadające filtr FAP, który potrzebuje regeneracji. Wykaz cen regenerowania filtrów DPF z samochodów Isuzu dla Reguł można znaleźć w poniższej sekcji, można odszukać w tej tabeli, ile trzeba zapłacić za wykonanie regeneracji katalizatorów SCR. Z racji tego, że Isuzu, zupełnie jak inne samochody koniecznie wymaga do właściwego działania nienaruszonych katalizatorów zalecamy w Regułach zaopiekować się elementem, jakim jest filtr i katalizator.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Regułach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Regułach 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Regułach 320
Mycie katalizatora Isuzu w Regułach 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Regułach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Regułach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Regułach 1490
Wycinanie filtra DPF Isuzu, usuwanie filtra DPF Isuzu w Regułach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Isuzu w Regułach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Regułach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Regułach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Regułach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Reguły Powstańców Warszawy WAW110AP 52.162601/20.856010 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer