Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Borkowo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Borkowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

DPF zmienia się w standardowe rozwiązanie w pojazdach osobowych Jaguar z silnikiem diesla, aczkolwiek moduł ten dotykają usterki, ale może w tym pomóc mycie filtrów DPF w warsztacie samochodowym pod Borkowem. Ażeby zabezpieczyć się od problemów z pracą diesla Jaguar, potrzeba co pewien czas przeczyścić filtr cząstek stałych, jest to dostępne u mechanika pod Borkowa. Filtry cząstek stałych operują w wyjątkowo obciążonym środowisku, to jest w samochodowym wydechu, co sprawia, że po czasie następuje spadek właściwości urządzenia. Zazwyczaj podłożem uszkodzenia FAP-a, spod znaku Jaguar, bywa inny mankament, dla przykładu: niewłaściwy stan turbosprężarki. Oprócz niespodzianek dla wizytujących w Borkowie zlokalizować można warsztaty mechaniki samochodowej, parające się płukaniem katalizatorów SCR do pojazdów osobowych Jaguar. Samochody z logo Jaguar szczycą się znakomitymi patentami w sprawie obniżania ilości emitowanych gazów spalinowych. Zachowanie maksymalnych pułapów zawartości emitowanych cząstek stałych, identycznych z normą emisji spalin, koniecznie wymaga jednego podzespołu, a mianowicie katalizatora samochodowego. Dobranie profesjonalnego zakładu mechaniki w Borkowie specjalizującego się w samochodach osobowych Jaguar może być niełatwe, a także jest czasochłonne. Usługi takie jak czyszczenie DPF FAP jak również płukanie DPF dla marki Jaguar, można odszukać w panelu bocznym, jak również w pracowni w Borkowie. Dobierz swój warsztat samochodowy, który zajmuje się Jaguar w Borkowie, dzięki wyszukiwarce w kolumnie po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Borkowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Borkowie 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Borkowie 320
Mycie katalizatora Jaguar w Borkowie 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Borkowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Borkowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Borkowie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Jaguar, usuwanie katalizatora SCR Jaguar w Borkowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Jaguar w Borkowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Borkowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Borkowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Borkowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Borkowo Osiedle Nowy Horyzont Klasyczna GDA19B 54.302280/18.577499 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer