Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Gomunice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Gomunicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Gomunice znane jest z warsztatu samochodowego zajmującego się naprawą filtrów FAP do samochodów osobowych z symbolem Jaguar. DPF-y zbudowane są ze skomplikowanej ceramiki, i metalowego korpusu, co wywołuje, że filtry DPF FAP zapychają się i konieczna jest naprawa, rekomendujemy zatem warsztat z Gomunic. Osobowe i ciężarowe diesle ze stajni Jaguar cechują się wzorcowymi mechanizmami w zakresie obniżania emisji gazów spalinowych. Słynnej marce Jaguar nie powiodło się uzyskanie wymaganych do spełnienia maksymalnych limitów zawartości produkowanych cząstek stałych, bez wykorzystania katalizatorów samochodowych. Żeby zabezpieczyć się od komplikacji podczas prowadzenia diesla Jaguar, potrzeba okresowo wyczyścić DPF, możliwość taka istnieje w warsztacie samochodowym pod Gomunic. Uzyskanie górnych limitów emisji gazów spalinowych, dozwolonych normą EURO 5, koniecznie wymaga działającego filtra cząstek stałych FAP. Prócz atrakcji dla przyjezdnych w Gomunicach odszukać można warsztaty, trudniące się naprawą filtrów cząstek stałych do samochodów Jaguar. Filtry FAP operują w niewiarygodnie obciążonym środowisku, czyli w wydechu, co sprawia, że następuje spadek osiągów podzespołu. Tabela z cenami odnawiania elementów katalizatorów pochodzących z Jaguar dla Gomunic ulokowano w poniższej sekcji, można znaleźć na tej liście, na jaki koszt trzeba się przygotować za wykonanie płukania katalizatorów SCR. Odnajdź swój zakład mechaniki, który specjalizuje się w Jaguar w Gomunicach, za pomocą wyszukiwarki w prawej części strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Gomunicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Gomunicach 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Gomunicach 320
Mycie katalizatora Jaguar w Gomunicach 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Gomunicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Gomunicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Gomunicach 1490
Wycinanie filtra DPF Jaguar, usuwanie filtra DPF Jaguar w Gomunicach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Jaguar w Gomunicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Gomunicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Gomunicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Gomunicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Gomunice Wojska Polskiego GUN539 51.168831/19.486959 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer