Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Andrespol

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Andrespolu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator SCR robi się standardem w samochodach osobowych Koenigsegg z silnikiem diesla, jednakowoż element ten psuje się, w czym poradzić może płukanie filtrów DPF w laboratorium pod Andrespolem. Odnalezienie właściwego warsztatu w Andrespolu wyspecjalizowanego w pojazdach osobowych Koenigsegg może przysporzyć problemów, oraz jest żmudne. Zwykłą niedoskonałością, z którą borykają się auta spod znaku Koenigsegg, w szczególności, wykorzystujące silnik wysokoprężny diesla, jest brudny od sadzy filtr cząstek stałych DPF FAP. DPF-y wykonują pracę w bardzo trudnym środowisku, a dokładnie za kolektorem spalin, przez co następuje spadek wyników podzespołu. DPF-y składają się ze skomplikowanej ceramiki, a także korpusu z metalu, co sprawia, że katalizatory samochodowe zaczopowują się i wymagają czyszczenia, rekomendujemy współpracę z Andrespolem. By unikać trudności z użytkowaniem pojazdu Koenigsegg, przydaje się czasem wyczyścić katalizator samochodowy, jest to możliwe w warsztatowym laboratorium pod Andrespola. Standardowo przyczyną zatkanego katalizatora samochodowego, znanej marki Koenigsegg, trafia się inny problem, możliwą przyczyną jest: uszkodzenie pompowtryskiwaczy. Koenigsegg to auta, jakie są znane na terenie całego kraju, ale zmagają się z kwestią z filtrami DPF. Z racji tego, że Koenigsegg, niczym inne maszyny potrzebuje do nienagannego działania kompletnych filtrów cząstek stałych FAP/DPF dlatego też polecamy, żeby w Andrespolu wziąć pod skrzydła filtr DPF FAP. Wykaz cen naprawy katalizatorów dla Koenigsegg dla Andrespola umieściliśmy na dole, należy zweryfikować w tamtej tabeli, koszt za świadczone usługi płukania DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Andrespolu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Andrespolu 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Andrespolu 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Andrespolu 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Andrespolu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Andrespolu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Andrespolu 1490
Wycinanie filtra FAP Koenigsegg, usuwanie filtra FAP Koenigsegg w Andrespolu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Andrespolu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Andrespolu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Andrespolu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Andrespolu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Andrespol Rokicińska ANR01A 51.725979/19.638090 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer