Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Bernardówka

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Bernardówce

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

W Bernardówce istnieje opcja mycia filtrów cząstek stałych FAP/DPF do aut Koenigsegg z racji obecności warsztatowego laboratorium z Bernardówki. Z reguły źródłem zapchanego katalizatora samochodowego, ze stajni Koenigsegg, trafia się inny mankament, za przykład może posłużyć: niewłaściwy stan turbosprężarki. Koenigsegg to osobowe i ciężarowe diesle, które cieszą się uznaniem na terenie całej Polski, jednakże zmagają się ze strapieniem z filtrami FAP. Samochody wytwórcy Koenigsegg szczycą się bardzo dobrymi mechanizmami pracy w kwestii obniżenia zawartości produkowanych zanieczyszczeń. Słynnej marce Koenigsegg mogłoby nie powieść się wytworzenie koniecznych do spełnienia górnych osiągów emisji zanieczyszczonych spalin, bez wykorzystania filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Katalizatory SCR chodzą w nadzwyczaj skomplikowanym środowisku, a dokładnie w układzie redukcji emisji spalin, co jest powodem, że po czasie następuje utrata wyników podzespołu. Wyszukanie adekwatnego mechanika w Bernardówce specjalizującego się w pojazdach Koenigsegg może być trudne, oraz jest długotrwałe. Nierzadko słabością, z którą męczą się diesle firmy Koenigsegg, w szczególności, gdy za napęd służy silnik diesla, jest zaczopowany filtr DPF FAP. Znajdź swój warsztat samochodowy, który pomoże z Koenigsegg w Bernardówce, dzięki usłudze wyszukiwania po prawej części strony. Świadczone usługi takie jak czyszczenie katalizatorów samochodowych lub regeneracja DPF FAP dla aut marki Koenigsegg, można odszukać w panelu po prawej, lub w warsztacie mechaniki samochodowej w Bernardówce.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Bernardówce

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Bernardówce 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Bernardówce 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Bernardówce 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Bernardówce 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Bernardówce 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Bernardówce 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Koenigsegg, usuwanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Bernardówce 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Koenigsegg w Bernardówce 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Bernardówce

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Bernardówce z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Bernardówce wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Bernardówka Długa KIL01F 54.288990/18.217520 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer