Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Bralin

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Bralinie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Bralinie wystąpiła opcja oczyszczania filtrów cząstek stałych FAP do aut Koenigsegg dzięki obecności warsztatowego laboratorium z Bralina. Aby unikać utrudnień z użytkowaniem diesla Koenigsegg, potrzeba okresowo przedmuchać filtr i katalizator, usługa jest świadczona u mechanika pod Bralina. Odzyskanie górnych osiągów ilości emitowanych cząstek stałych, poprawnych dla normy emisji spalin, potrzebuje niezawodnego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem. Cały szereg pojazdów w Bralinie to pojazdy z silnikiem diesla mające wbudowany filtr DPF, który wymaga odnawiania elementów. Odszukanie właściwego mechanika w Bralinie przodującego w pojazdach Koenigsegg może być niełatwe, i jest czasochłonne. Zwykle sprawcą przytkanego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem, spod skrzydeł Koenigsegg, zdarza się inny problem, możliwą przyczyną jest: niesprawna pompa Common Rail. Katalizatory SCR stworzone są z ceramiki, a także korpusu z metalu, z tego też powodu filtry DPF FAP wypełniają się i konieczna jest regeneracja, rekomendujemy zatem pracownię w Bralinie. Koenigsegg to auta, które są uznane w całym kraju, niemniej jednak zmagają się z problemami z filtrami DPF. Wyszukaj swój zakład, którego specjalnością jest Koenigsegg w Bralinie, za pomocą wyszukiwarki na panelu po prawej stronie. Usługi takie jak czyszczenie katalizatorów SCR albo płukanie katalizatorów SCR dla marki Koenigsegg, odnaleźć można w panelu po prawej, albo w laboratorium w Bralinie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Bralinie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Bralinie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Bralinie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Bralinie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Bralinie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Bralinie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Bralinie 1490
Wycinanie filtra DPF Koenigsegg, usuwanie filtra DPF Koenigsegg w Bralinie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Koenigsegg w Bralinie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Bralinie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Bralinie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Bralinie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Bralin Lipowa BRI01N 51.286430/17.911940 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer