Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Czechówka

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Czechówce

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Czechówka słynie z warsztatu trudniącego się myciem filtrów i katalizatorów do pojazdów znanej firmy Koenigsegg. Wiele aut w Czechówce to auta z silnikiem CTDi wyposażone w katalizator samochodowy, który musi się oddawać do mycia. Koenigsegg to pojazdy, które cieszą się uznaniem na terenie całego świata, ale walczą z trudnościami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Filtry DPF FAP operują w wyjątkowo brudnych warunkach pracy, czyli w rurze wydechowej, co jest powodem, że po czasie następuje utrata wyników urządzenia. Ażeby zabezpieczyć się od kłopotów w eksploatacji samochodu Koenigsegg, trzeba okazjonalnie przedmuchać filtr FAP, możliwość taka istnieje w warsztatowym laboratorium pod Czechówki. Czechówka należy do miast, które spotyka problem mający związek, z dużym odsetkiem emitowanych przez auta zanieczyszczeń w przestrzeni powietrznej Czechówki, czemu słynny koncern Koenigsegg próbuje, przeciwstawiać się, ze wsparciem filtrów cząstek stałych. Dobranie właściwego mechanika samochodowego w Czechówce przodującego w samochodach Koenigsegg może dostarczyć problemów, oraz jest pracochłonne. Diesle spod skrzydeł Koenigsegg mogą się pochwalić nieprzeciętnymi mechanizmami w zakresie zmniejszenia produkcji cząstek stałych. Ulepszenie możliwości części katalizatorów w Czechówce dla pojazdów Koenigsegg jest bezproblemowe, albowiem regeneracja wodno-chemiczna zdołała przybyć do Czechówki. Cennik usług regenerowania filtrów cząstek stałych DPF dla Koenigsegg dla Czechówki wstawiono na dole, powinno być można odszukać w tamtym cenniku, ceny za usługi płukania FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Czechówce

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Czechówce 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Czechówce 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Czechówce 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Czechówce 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Czechówce 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Czechówce 1490
Wycinanie filtra DPF Koenigsegg, usuwanie filtra DPF Koenigsegg w Czechówce 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Koenigsegg w Czechówce 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Czechówce

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer