Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Łużna

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Łużnej

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Łużnej znajduje się opcja naprawy filtrów DPF do aut osobowych Koenigsegg z przyczyny bytności warsztatowego laboratorium z Łużnej. Łużna jest jednym z ośrodków, które dotyka problem związany, z dużym procentem emitowanych zanieczyszczeń w atmosferze miasta, czemu znany koncern Koenigsegg stara się, przeciwstawiać się, za pomocą filtrów FAP. Osobówki firmy Koenigsegg znamionują się wyjątkowymi patentami w sprawie ograniczenia emisji zanieczyszczeń. Filtry DPF składają się z aktywnego chemicznie wkładu, i metalowej osłony, z tego też powodu katalizatory samochodowe zaczopowują się zanieczyszczeniami i wymagają regeneracji, zalecamy usługi z Łużnej. Znanej marce Koenigsegg mogłoby nie powieść się wytwarzanie wymaganych maksymalnych pułapów zawartości produkowanych gazów spalinowych, bez montażu filtrów FAP. Najczęściej w przypadku powodem zapchanego katalizatora, znanego koncernu Koenigsegg, jest inna wada, czego dobrym przykładem jest: niewłaściwy stan wtryskiwaczy. Koenigsegg to samochody osobowe i ciężarowe, jakie są popularne na terenie całej Polski, lecz walczą z problemami z filtrami DPF. Duża część aut w Łużnej to pojazdy z silnikiem CiTD mające zainstalowany filtr i katalizator, który potrzebuje czyszczenia. Wyszukaj mechanika, który zajmuje się Koenigsegg w Łużnej, dzięki naszej wyszukiwarce po prawej części strony. Tabela z cennikiem oczyszczania filtrów cząstek stałych FAP dla Koenigsegg dla Łużnej wstawiono pod zdjęciem, powinno być można porównać w tamtej tabeli, koszt za wykonanie czyszczenia filtrów cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Łużnej

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Łużnej 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Łużnej 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Łużnej 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Łużnej 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Łużnej 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Łużnej 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Koenigsegg, usuwanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Łużnej 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Koenigsegg w Łużnej 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Łużnej

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Łużnej z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Łużnej wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Łużna Łużna 770 LZN01A 49.708000/21.059361 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer