Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Nieporęt

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Nieporęcie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator samochodowy zmienia się w standardowe rozwiązanie w autach osobowych Łada z silnikiem na olej napędowy, ale element ten zużywa się, ale może w tym pomóc mycie filtrów DPF w warsztacie samochodowym pod Nieporętem. Znanej marce Łada nie powiodło się wytwarzanie wymaganych do zrealizowania limitów ilości produkowanych spalin, bez zaczerpnięcia korzyści z katalizatorów. Katalizatory samochodowe pracują w wyjątkowo brudnym środowisku pracy, a mianowicie w rurze wydechowej, co wywołuje, że dochodzi do spadku wyników urządzenia. Uzyskanie limitów produkcji zanieczyszczonych spalin, dozwolonych przez normę EURO, domaga się sprawnego katalizatora samochodowego. Łada to auta, jakie są znane na terenie całego kraju, ale walczą z kwestią z filtrami FAP. Aby unikać kłopotów przy prowadzeniu samochodu Łada, potrzeba czasem przeczyścić katalizator samochodowy, usługa jest świadczona w warsztacie samochodowym pod Nieporętu. Nieporęt jest jednym z centrów, które dotyka kłopot bezpośrednio związany, z dużą zawartością emitowanych przez auta zanieczyszczeń w miejskiej atmosferze, czemu znany koncern Łada dąży aby, zapobiegać, za pomocą filtrów cząstek stałych DPF. Wiele samochodów osobowych w Nieporęcie to samochody z silnikiem Di-D posiadający zainstalowany DPF, który potrzebuje oczyszczania. Zlokalizuj swój zakład, który naprawi Twój samochód marki Łada w Nieporęcie, przy użyciu wyszukiwarki w kolumnie po prawej stronie. Zrewaloryzowanie skuteczności części wchodzących w skład katalizatorów samochodowych w Nieporęcie dla samochodów marki Łada jest osiągalne, bo regeneracja hydrotermiczna przybyła do Nieporętu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Nieporęcie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Nieporęcie 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Nieporęcie 320
Mycie katalizatora Łada w Nieporęcie 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Nieporęcie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Nieporęcie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Nieporęcie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Łada, usuwanie filtra cząstek stałych Łada w Nieporęcie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Łada w Nieporęcie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Nieporęcie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Nieporęcie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Nieporęcie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Nieporęt Husarii NPO01A 52.402592/21.038019 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer