Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Maruti Suzuki, Świlcza

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Maruti Suzuki w Świlczy

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Świlcza cieszy się sławą z powodu warsztatu mechaniki samochodowej trudniącego się oczyszczaniem filtrów DPF do samochodów osobowych i ciężarowych znanej firmy Maruti Suzuki. Odzyskanie pułapów zawartości emitowanych gazów spalinowych, dopuszczalnych według normy EURO 5, wymaga przygotowanego filtra DPF. Główną wadą, która dotyka diesle ze stajni Maruti Suzuki, zwykle, wyposażone w silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany filtr DPF FAP. Świlcza jest jednym z ośrodków, jakie mają problem bezpośrednio związany, z ilością wyemitowanych cząstek stałych w powietrzu Świlczy, czemu koncern Maruti Suzuki dąży aby, profilaktycznie przeciwstawiać się, za pomocą filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Maruti Suzuki to samochody osobowe i ciężarowe, jakie cieszą się sławą w całej Europie i nie tylko, jednak zmagają się z bolączkami z filtrami DPF. Prócz rozrywek dla będących przejazdem w Świlczy odszukać można zakłady, zajmujące się płukaniem FAP do pojazdów osobowych Maruti Suzuki. Dobór fachowego warsztatu mechaniki w Świlczy przodującego w pojazdach osobowych Maruti Suzuki może dostarczyć kłopotów, oraz jest czasochłonne. Katalizatory SCR zmontowane są z ceramiki, oraz metalowej osłony, co sprawia, że filtry FAP wypełniają się sadzą i konieczne jest czyszczenie, zalecamy zatem usługi z Świlczy. Cennik regenerowania filtrów FAP wymontowanych z Maruti Suzuki dla Świlczy umieściliśmy poniżej tego tekstu, istnieje możliwość by zweryfikować w tym cenniku, na jaki koszt trzeba się przygotować za wykonanie usługi regeneracji DPF FAP. Wybierz swojego mechanika, który poradzi sobie z Twoim Maruti Suzuki w Świlczy, za pomocą wyszukiwarki w kolumnie po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Maruti Suzuki w Świlczy

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Maruti Suzuki w Świlczy 320
Regeneracja filtra FAP Maruti Suzuki w Świlczy 320
Mycie katalizatora Maruti Suzuki w Świlczy 320
Płukanie katalizatora SCR Maruti Suzuki w Świlczy 320
Naprawa filtra cząstek stałych Maruti Suzuki w Świlczy 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Maruti Suzuki w Świlczy 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Maruti Suzuki, usuwanie filtra cząstek stałych Maruti Suzuki w Świlczy 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Maruti Suzuki w Świlczy 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Maruti Suzuki w Świlczy

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Świlczy z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Maruti Suzuki

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Maruti Suzuki w Świlczy wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Świlcza Świlcza 350C SWL01G 50.072048/21.896080 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer