Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Peugeot, Warlubie

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Peugeot w Warlubiu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Warlubie odznacza się obecnością warsztatu zajmującego się regenerowaniem filtrów cząstek stałych DPF FAP do aut spod skrzydeł Peugeot. Peugeot to auta osobowe i ciężarowe, które są znane na terenie całego kraju, jednak walczą z bolączkami z katalizatorami SCR. Znalezienie adekwatnego mechanika samochodowego w Warlubiu celującego w samochodach osobowych Peugeot może być niełatwe, oraz jest żmudne. Warlubie jest jednym z miast, jakie mają problem mający związek, z dużą zawartością procentową cząstek stałych w atmosferze miasta, czemu producent Peugeot próbuje, zapobiegać, za pomocą obecności reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Samochody spod skrzydeł Peugeot charakteryzują się kapitalnymi rozwiązaniami w kwestii redukcji zawartości produkowanych spalin. Żeby zabezpieczyć się od problemów przy prowadzeniu diesla Peugeot, przydaje się okazjonalnie przepalać filtr DPF FAP, udostępniono taką usługę w warsztacie mechaniki samochodowej pod Warlubia. Cały szereg pojazdów w Warlubiu to samochody z silnikiem JTDM posiadające katalizator samochodowy, który dopomina się regenerowania. Filtry FAP złożone są ze skomplikowanego wkładu, jak również korpusu z metalu, co sprawia, że filtry cząstek stałych wypełniają się i konieczna jest regeneracja, polecamy zatem firmę pod Warlubiem. Usługi, między innymi czyszczenie katalizatorów SCR albo regeneracja FAP dla pojazdów producenta Peugeot, można znaleźć w panelu bocznym naszej strony, albo w warsztatowym laboratorium w Warlubiu. Tabela z cenami oczyszczania katalizatorów wymontowanych z Peugeot dla Warlubia zamieszczono poniżej, istnieje możliwość by odszukać w tej tabeli, ile trzeba zapłacić za wykonanie płukania katalizatorów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Peugeot w Warlubiu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Peugeot w Warlubiu 320
Regeneracja filtra FAP Peugeot w Warlubiu 320
Mycie katalizatora Peugeot w Warlubiu 320
Płukanie katalizatora SCR Peugeot w Warlubiu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Peugeot w Warlubiu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Peugeot w Warlubiu 1490
Wycinanie katalizatora Peugeot, usuwanie katalizatora Peugeot w Warlubiu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Peugeot w Warlubiu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Peugeot w Warlubiu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Warlubiu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Peugeot

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Peugeot w Warlubiu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Warlubie Dworcowa WAR01N 53.587238/18.633440 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer