Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Porsche, Radymno

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Porsche w Radymnem

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Radymnem wystąpiła sposobność naprawy filtrów cząstek stałych do aut osobowych i ciężarowych Porsche z racji działalności warsztatu z Radymna. Aby uniknąć trudności w pracy samochodu Porsche, należy okazjonalnie przepłukać DPF, jest to udostępnione u mechanika pod Radymna. Radymno jest jednym z ośrodków, które biją na alarm związany, z dużą ilością zanieczyszczeń w miejskiej atmosferze, czemu słynna firma Porsche usiłuje, przeciwdziałać, za sprawą obecności filtrów cząstek stałych. Filtry DPF chodzą w nieprzeciętnie brudnych warunkach, czyli w samochodowym wydechu, co jest przyczyną tego, że następuje utrata parametrów podzespołu. Samochody spod skrzydeł Porsche chlubią się dobrymi patentami w kwestii ograniczania zawartości produkowanych gazów wydechowych. Najczęściej sprawcą zapchanego filtra FAP, ze stajni Porsche, zdarza się inne wybrakowanie, np. Niewłaściwy stan turbosprężarki. Nierzadko niedoskonałością, z jaką męczą się auta znanej firmy Porsche, w większości wypadków, gdy zamontowany jest silnik samozapłonowy, jest brudny FAP. Prócz niespodzianek turystycznych w Radymnem odszukać można warsztaty, zajmujące się płukaniem FAP do pojazdów Porsche. Odzyskanie kondycji składowych filtrów DPF/FAP w Radymnem dla pojazdów marki Porsche jest ogólnodostępne, dlatego, że regeneracja wodno-chemiczna trafiła do Radymna. Świadczone usługi takie jak czyszczenie DPF FAP i regeneracja katalizatorów SCR dla samochodów Porsche, odnaleźć można w panelu po prawej, i w warsztacie w Radymnem.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Porsche w Radymnem

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Porsche w Radymnem 320
Regeneracja filtra FAP Porsche w Radymnem 320
Mycie katalizatora Porsche w Radymnem 320
Płukanie katalizatora SCR Porsche w Radymnem 320
Naprawa filtra cząstek stałych Porsche w Radymnem 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Porsche w Radymnem 1490
Wycinanie katalizatora Porsche, usuwanie katalizatora Porsche w Radymnem 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Porsche w Radymnem 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Porsche w Radymnem

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Porsche:

Wybierz punkt w Radymnem z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Porsche

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Porsche w Radymnem wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Radymno Widacz Złota Góra RDY01A 49.944511/22.827250 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer