Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Ravon, Chotomów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Ravon w Chotomowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF zmienia się w standardowe rozwiązanie w samochodach Ravon z silnikiem na ropę, jednak moduł ten psuje się, co może rozwiązać płukanie filtrów FAP w pracowni pod Chotomowem. Osobówki korporacji Ravon cechują się pierwszorzędnymi technologiami w zagadnieniu obniżania produkcji gazów wydechowych. Znanemu producentowi Ravon nie udało się wyprodukowanie koniecznych pułapów emisji cząstek stałych, bez zastosowania filtrów cząstek stałych FAP. Niemało samochodów w Chotomowie to samochody z silnikiem dCi posiadające zamontowany filtr i katalizator, który musi się oddawać do oczyszczania. Prócz rozrywek dla przyjezdnych w Chotomowie odnaleźć można warsztaty, zajmujące się regeneracją filtrów cząstek stałych do aut Ravon. Chotomów należy do miast, które biją na alarm powiązany, z dużym procentem emitowanych przez auta zanieczyszczeń w przestrzeni powietrznej Chotomowa, czemu firma Ravon stara się, przeciwstawiać się, za sprawą obecności filtrów FAP. Zwykłą bolączką, z którą męczą się samochody osobowe i ciężarowe spod skrzydeł Ravon, w szczególności, mające silnik samozapłonowy, jest zaczopowany filtr i katalizator. Filtry DPF FAP pracują w niezwykle obciążonym środowisku pracy, a więc w samochodowym wydechu, co sprawia, że dochodzi do spadku właściwości podzespołu. Lista cennika naprawy filtrów cząstek stałych FAP z samochodów Ravon dla Chotomowa umieściliśmy w części strony poniżej, istnieje możliwość by znaleźć tam, jaka jest cena za wykonanie naprawy DPF. Odtworzenie możliwości składowych filtrów cząstek stałych w Chotomowie dla pojazdów Ravon jest możliwe do osiągnięcia, albowiem nowa technologia regeneracji zdołała dotrzeć do Chotomowa.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Ravon w Chotomowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Ravon w Chotomowie 320
Regeneracja filtra FAP Ravon w Chotomowie 320
Mycie katalizatora Ravon w Chotomowie 320
Płukanie katalizatora SCR Ravon w Chotomowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Ravon w Chotomowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Ravon w Chotomowie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Ravon, usuwanie filtra cząstek stałych Ravon w Chotomowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Ravon w Chotomowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Ravon w Chotomowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Chotomowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Ravon

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Ravon w Chotomowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Chotomów Kościelna CHT01N 52.408112/20.886580 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer