Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Vuhl, Stara Iwiczna

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Vuhl w Starej Iwicznie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF FAP zmienia się w standardowe rozwiązanie w samochodach osobowych Vuhl z silnikiem napędzanym dieslem, aczkolwiek urządzenie to psuje się, z czym poradzić może sobie czyszczenie filtrów DPF w warsztatowym laboratorium pod Starą Iwiczną. Cały szereg samochodów w Starej Iwicznie to auta z silnikiem MultiJet mające zamontowany FAP, który nie może obejść się bez odnawiania elementów. Katalizatory zbudowane są z aktywnego chemicznie wkładu, i metalowego korpusu, co wywołuje, że filtry cząstek stałych zaczopowują się sadzą i wymagają naprawy, rekomendujemy zatem firmę pod Starą Iwiczną. Vuhl to auta, jakie są popularne w całym kraju, niemniej jednak biedzą się z utrudnieniami z filtrami FAP. Samochody osobowe i ciężarowe wytwórcy Vuhl szczycą się bardzo dobrymi mechanizmami w sferze obniżania poziomu emisji gazów spalinowych. Stara Iwiczna jest jednym z miast, jakie biją na alarm w związku, z ilością produkowanych przez samochody zanieczyszczeń w powietrzu Starej Iwiczny, czemu znany producent Vuhl dąży aby, profilaktycznie przeciwstawiać się, dzięki wykorzystaniu katalizatorów. Wyszukanie adekwatnego warsztatu samochodowego w Starej Iwicznie przodującego w pojazdach osobowych Vuhl może dostarczyć problemów, oraz jest żmudne. Odzyskanie maksymalnych wartości ilości produkowanych spalin, dopuszczonych normą EURO 5, koniecznie wymaga jednego podzespołu, a mianowicie filtra DPF. Z racji tego, że Vuhl, niczym inne pojazdy wymaga do właściwego funkcjonowania nieuszkodzonych filtrów cząstek stałych FAP/DPF polecamy, żeby w Starej Iwicznie zwrócić uwagę na FAP. Lista cenowa naprawy filtrów cząstek stałych DPF od Vuhl dla Starej Iwiczny wstawiono pod zdjęciem, istnieje możliwość by zweryfikować w tej tabeli, ceny za świadczone usługi naprawy katalizatorów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Vuhl w Starej Iwicznie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Vuhl w Starej Iwicznie 320
Regeneracja filtra FAP Vuhl w Starej Iwicznie 320
Mycie katalizatora Vuhl w Starej Iwicznie 320
Płukanie katalizatora SCR Vuhl w Starej Iwicznie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Vuhl w Starej Iwicznie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Vuhl w Starej Iwicznie 1490
Wycinanie filtra DPF Vuhl, usuwanie filtra DPF Vuhl w Starej Iwicznie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Vuhl w Starej Iwicznie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Vuhl w Starej Iwicznie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Starej Iwicznie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Vuhl

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Vuhl w Starej Iwicznie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Stara Iwiczna Słoneczna STI330 52.082050/20.994520 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer