Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Caterham, Krzyżanowice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Caterham w Krzyżanowicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Krzyżanowice chlubi się obecnością warsztatu samochodowego trudniącego się naprawianiem katalizatorów samochodowych do aut osobowych znanej firmy Caterham. Nieraz sprawcą zatkanego katalizatora SCR, spod znaku Caterham, zdarza się inna wada, czego przykładem może być: nieszczelne turbo. Krzyżanowice jest jednym z centrów, które biją na alarm w związku, z dużym odsetkiem emitowanych przez samochody zanieczyszczeń w powietrzu atmosferycznym, czemu marka Caterham usiłuje, przeciwstawiać się, dzięki obecności filtrów cząstek stałych FAP. Firmie Caterham nie byłoby możliwe wyprodukowanie potrzebnych do spełnienia osiągów ilości emitowanych gazów wydechowych, bez montażu filtrów cząstek stałych FAP. Zdobycie maksymalnych limitów produkcji zanieczyszczonych spalin, dopuszczalnych według normy emisji spalin EURO 5, wymaga sprawnie pracującego filtra cząstek stałych. Odszukanie wykwalifikowanego mechanika w Krzyżanowicach wyprofilowanego w samochodach osobowych Caterham może przysporzyć trudności, i jest czasochłonne. Filtry DPF pracują w niewiarygodnie skomplikowanych warunkach pracy, czyli za kolektorem spalin, co wywołuje, że następuje utrata właściwości urządzenia. Prócz rozrywek dla będących przejazdem pod Krzyżanowicami odszukać można pracownie, trudniące się naprawą DPF do aut osobowych Caterham. Gdyż Caterham, niczym inne samochody domaga się do właściwego funkcjonowania kompletnych filtrów cząstek stałych FAP/DPF dlatego też warto nadmienić, by w Krzyżanowicach zwrócić uwagę na filtr cząstek stałych. Tabela z cenami odnawiania elementów filtrów FAP dedykowanych do Caterham dla Krzyżanowic ulokowaliśmy pod zdjęciem, trzeba wyszukać w tamtej tabeli, ile zapłacić będzie trzeba za wykonanie usługi regeneracji katalizatorów SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Caterham w Krzyżanowicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Caterham w Krzyżanowicach 320
Regeneracja filtra FAP Caterham w Krzyżanowicach 320
Mycie katalizatora Caterham w Krzyżanowicach 320
Płukanie katalizatora SCR Caterham w Krzyżanowicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Caterham w Krzyżanowicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Caterham w Krzyżanowicach 1490
Wycinanie filtra DPF Caterham, usuwanie filtra DPF Caterham w Krzyżanowicach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Caterham w Krzyżanowicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Caterham w Krzyżanowicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Krzyżanowicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Caterham

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Caterham w Krzyżanowicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Krzyżanowice Józefa Lompy KRY239 49.982311/18.268539 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer