Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Cielechówko

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Cielechówku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Cielechówko odznacza się obecnością warsztatowego laboratorium trudniącego się płukaniem katalizatorów do samochodów osobowych i ciężarowych spod znaku Hino Motors. Żeby ustrzec się od trudności podczas prowadzenia diesla Hino Motors, potrzeba okazjonalnie przepalać DPF, usługa jest dostępna w laboratorium pod Cielechówka. Filtry DPF FAP złożone są ze skomplikowanego wkładu, jak również metalowego korpusu, co wywołuje, że katalizatory SCR zaczopowują się i potrzebują naprawy, polecamy pracownię w Cielechówku. Osiągnięcie górnych osiągów poziomu produkcji gazów spalinowych, dozwolonych przez emisji spalin EURO 5, domaga się działającego sprawnie filtra cząstek stałych FAP/DPF. Zazwyczaj bolączką, z jaką biedzą się samochody osobowe i ciężarowe spod znaku Hino Motors, zwykle, gdy wykorzystywany jest silnik samozapłonowy, jest zapchany zanieczyszczeniami katalizator. Prócz niespodzianek dla podróżnych pod Cielechówkiem odnaleźć można warsztaty, trudniące się regeneracją DPF do pojazdów Hino Motors. Zwykle powodem uszkodzenia FAP-a, z logo Hino Motors, zdarza się inna wada, dla przykładu: zepsuty wtryskiwacz. Cały szereg aut w Cielechówku to samochody z silnikiem CRDi mające zamontowany filtr i katalizator, który potrzebuje mycia. Ze względu fakt, że Hino Motors, tak jak każda inna marka koniecznie wymaga do nienagannego funkcjonowania kompletnych filtrów DPF/FAP polecamy, żeby w Cielechówku wziąć pod skrzydła filtr FAP. Tabela z cenami naprawy filtrów cząstek stałych FAP wymontowanych z Hino Motors dla Cielechówka widnieje w poniższej sekcji, można odszukać tam, ile zapłacić będzie trzeba za przeprowadzenie regeneracji katalizatorów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Cielechówku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Cielechówku 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Cielechówku 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Cielechówku 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Cielechówku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Cielechówku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Cielechówku 1490
Wycinanie filtra DPF Hino Motors, usuwanie filtra DPF Hino Motors w Cielechówku 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Hino Motors w Cielechówku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Cielechówku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Cielechówku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Cielechówku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Cielechówko 4 Stycznia POP-BIO2 53.110111/17.126360 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer