Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Nadarzyn

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Nadarzynie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Nadarzynie pojawiła się szansa odnawiania filtrów cząstek stałych FAP/DPF do pojazdów osobowych Hino Motors z racji pracy laboratorium z Nadarzyna. Diesle znanej firmy Hino Motors chlubią się świetnymi możliwościami w kwestii redukowania zawartości emitowanych cząstek stałych. Prócz niespodzianek dla podróżnych pod Nadarzynem odszukać można laboratoria, trudniące się czyszczeniem katalizatorów do samochodów osobowych Hino Motors. Zazwyczaj słabością, jaka dotyka osobowe i ciężarowe diesle marki Hino Motors, zwłaszcza, gdy wykorzystywany jest silnik samozapłonowy, jest brudny od sadzy katalizator samochodowy. Odzyskanie pułapów emisji gazów wydechowych, dopuszczalnych według normy EURO 5, koniecznie wymaga jednego podzespołu, a mianowicie filtra FAP. Słynnej firmie Hino Motors nie udałoby się wytwarzanie niezbędnych maksymalnych limitów poziomu produkcji spalin, bez montażu reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Żeby ustrzec się od problemów przy prowadzeniu auta Hino Motors, potrzeba czasami przepłukać filtr DPF FAP, jest to udostępnione w warsztacie samochodowym pod Nadarzyna. Katalizatory złożone są z ceramicznego wkładu, jak również osłony z metalu, z tego też powodu filtry DPF wypełniają się sadzą i potrzebują czyszczenia, zachwalamy tym samym usługi z Nadarzyna. Świadczone usługi takie jak czyszczenie FAP oraz płukanie DPF dla pojazdów marki Hino Motors, zlokalizować można po prawej stronie, oraz w laboratorium warsztatu w Nadarzynie. Dobierz mechanika, którego specjalnością jest Hino Motors w Nadarzynie, przy użyciu wyszukiwarki w prawej części strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Nadarzynie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Nadarzynie 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Nadarzynie 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Nadarzynie 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Nadarzynie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Nadarzynie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Nadarzynie 1490
Wycinanie filtra DPF Hino Motors, usuwanie filtra DPF Hino Motors w Nadarzynie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Hino Motors w Nadarzynie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Nadarzynie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Nadarzynie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Nadarzynie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Nadarzyn Mszczonowska NAD01N 52.090118/20.800591 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer