Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Stadła

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Stadłach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych staje się standardem w autach Hino Motors z silnikiem wysokoprężnym, jednakże część tę dotykają usterki, czemu podołać może mycie filtrów FAP u mechanika pod Stadłami. Katalizatory SCR zbudowane są z ceramicznego wnętrza, jak również metalowej osłony, przez co filtry cząstek stałych wypełniają się zanieczyszczeniami i wymagają regeneracji, rekomendujemy pracownię w Stadłach. Samochody osobowe i ciężarowe znanego koncernu Hino Motors mogą się poszczycić wybitnymi rozwiązaniami technologicznymi w kwestii obniżania poziomu produkcji spalin. Mnóstwo pojazdów osobowych w Stadłach to auta z silnikiem Di-D mające zamontowany katalizator samochodowy, który potrzebuje oczyszczania. Standardowo źródłem zaczopowania filtra DPF, znanej firmy Hino Motors, zdarza się inny problem, na przykład: uszkodzenie zaworu recyrkulacji spalin. Zdobycie górnych pułapów ilości emitowanych gazów spalinowych, dopuszczonych normą EURO 6, potrzebuje niezawodnego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem. Słynnej firmie Hino Motors nie udało się wyprodukowanie spodziewanych maksymalnych wyników produkcji zanieczyszczonych spalin, bez zaczerpnięcia korzyści z filtrów cząstek stałych. Ażeby uchronić się od trudności z użytkowaniem samochodu Hino Motors, trzeba okazjonalnie wyczyścić katalizator SCR, jest to dostępne w warsztacie samochodowym pod Stadeł. Znajdź swojego mechanika, który pomoże z Hino Motors w Stadłach, dzięki wyszukiwarce na naszym panelu. Tabela z cenami czyszczenia katalizatorów marki Hino Motors dla Stadeł ulokowaliśmy na dole, istnieje możliwość by zweryfikować tam, ile trzeba zapłacić za przeprowadzenie płukania filtrów cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Stadłach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Stadłach 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Stadłach 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Stadłach 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Stadłach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Stadłach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Stadłach 1490
Wycinanie katalizatora Hino Motors, usuwanie katalizatora Hino Motors w Stadłach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Hino Motors w Stadłach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Stadłach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Stadłach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Stadłach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Stadła 1549K BZA01A 49.600700/20.615471 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer