Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Dobieszowice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Dobieszowicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Dobieszowicach jest możliwość odnawiania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami do pojazdów osobowych i ciężarowych Holden (HSV) z racji pracy warsztatowego laboratorium z Dobieszowic. Holden (HSV) to samochody osobowe i ciężarowe, jakie cieszą się uznaniem na całym świecie, lecz borykają się z utrudnieniami z filtrami FAP. Diesle znanego koncernu Holden (HSV) wyróżniają się nieprzeciętnymi patentami w sferze ograniczenia ilości emitowanych gazów wydechowych. DPF-y złożone są z ceramicznego wnętrza, a także osłony z metalu, przez co filtry cząstek stałych DPF FAP wypełniają się i potrzebna jest naprawa, zalecamy zatem pracownię w Dobieszowicach. Oprócz atrakcji dla podróżnych pod Dobieszowicami odszukać można warsztaty, parające się płukaniem DPF do samochodów osobowych Holden (HSV). Dobranie specjalistycznego mechanika w Dobieszowicach przodującego w samochodach Holden (HSV) może przysporzyć problemów, i jest czasochłonne. Słynnemu producentowi Holden (HSV) mogłoby nie powieść się uzyskanie potrzebnych maksymalnych wyników produkcji spalin, bez montowania filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Katalizatory samochodowe trudnią się pracą w nieprzeciętnie zanieczyszczonym środowisku, to jest w układzie wydechowym, co wywołuje, że po czasie następuje utrata możliwości podzespołu. Gdyż Holden (HSV), tak jak inne marki koniecznie wymaga do nienagannego funkcjonowania kompletnych filtrów cząstek stałych DPF dlatego też zalecamy w Dobieszowicach przyjrzeć się jaki stan ma nasz katalizator SCR. Wybierz swój zakład mechaniki, który naprawi Twój samochód marki Holden (HSV) w Dobieszowicach, przy użyciu wyszukiwarki w prawej kolumnie naszej strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Dobieszowicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Dobieszowicach 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Dobieszowicach 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Dobieszowicach 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Dobieszowicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Dobieszowicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Dobieszowicach 1490
Wycinanie filtra DPF Holden (HSV), usuwanie filtra DPF Holden (HSV) w Dobieszowicach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Holden (HSV) w Dobieszowicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Dobieszowicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Dobieszowicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Dobieszowicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Dobieszowice Polna BBR979 50.380379/19.005400 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer