Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Koszyce

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Koszycach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator samochodowy staje się standardowym rozwiązaniem w autach osobowych Holden (HSV) z silnikiem napędzanym ropą, jednakże część tą dotykają usterki, w czym może pomóc płukanie filtrów DPF w warsztacie mechaniki samochodowej pod Koszycami. Samochody marki Holden (HSV) chlubią się nadzwyczajnymi rozwiązaniami technologicznymi w temacie redukowania produkcji spalin. Filtry cząstek stałych funkcjonują w nieprzeciętnie skomplikowanych warunkach pracy, a mianowicie w samochodowym wydechu, co jest przyczyną tego, że następuje spadek parametrów części. Prócz niespodzianek dla przyjezdnych pod Koszycami znaleźć można laboratoria warsztatowe, zajmujące się naprawą FAP do samochodów osobowych i ciężarowych Holden (HSV). Klasyczną niedoskonałością, dotykającą osobówki z symbolem Holden (HSV), zwłaszcza, gdy za napęd służy silnik wysokoprężny, jest zabrudzony sadzą katalizator SCR. Generowanie maksymalnych pułapów emisji zanieczyszczonych spalin, zgodnych z EURO, wymaga działającego sprawnie filtra DPF. Koszyce należy do centrów, jakie biją na alarm bezpośrednio związany, z dużą zawartością procentową emitowanych przez samochody zanieczyszczeń w przestrzeni powietrznej Koszyc, czemu słynna marka Holden (HSV) stara się, przeciwdziałać, ze wsparciem reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Firmie Holden (HSV) nie powiodło się osiągnięcie koniecznych pułapów emisji gazów spalinowych, bez zaczerpnięcia korzyści z filtrów DPF. Wykaz cen mycia reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami dla Holden (HSV) dla Koszyc zamieściliśmy na dole, istnieje możliwość by znaleźć tam, ile trzeba zapłacić za wykonanie naprawy katalizatorów SCR. Dobierz swój warsztat, który pomoże z Holden (HSV) w Koszycach, dzięki wyszukiwarce w kolumnie po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Koszycach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Koszycach 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Koszycach 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Koszycach 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Koszycach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Koszycach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Koszycach 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Holden (HSV), usuwanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Koszycach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Holden (HSV) w Koszycach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Koszycach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer