Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Połajewo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Połajewie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Połajewo cieszy się sławą z powodu warsztatowego laboratorium posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z czyszczeniem katalizatorów do aut osobowych znanej firmy Holden (HSV). Zwykłą słabością, jaka dotyka auta marki Holden (HSV), zwykle, gdy w konstrukcji jest silnik wysokoprężny diesla, jest zabrudzony filtr DPF FAP. Najczęściej w przypadku przyczyną uszkodzenia filtra DPF, wytwórcy Holden (HSV), staje się inny problem, na przykład: niesprawna pompa Common Rail. Filtry cząstek stałych DPF FAP utworzone są ze skomplikowanej ceramiki, jak również osłony z metalu, co wywołuje, że filtry cząstek stałych zaczopowują się i potrzebują regeneracji, zalecamy zatem warsztat z Połajewa. Połajewo jest jednym z miast, jakie mają problem powiązany, z dużym procentem smogu w atmosferze miasta, czemu znana firma Holden (HSV) stara się, prewencyjnie zapobiegać, korzystając z filtrów FAP. Żeby unikać trudności w użytkowaniu auta Holden (HSV), trzeba okresowo przeczyścić katalizator, udostępniono taką usługę w warsztacie samochodowym pod Połajewa. Prócz niespodzianek dla podróżnych pod Połajewem odnaleźć można warsztaty, parające się naprawą DPF do pojazdów Holden (HSV). Sporo pojazdów w Połajewie to auta z silnikiem CiTD mające zainstalowany filtr DPF FAP, który potrzebuje oczyszczania. Tabela z cenami odnawiania elementów katalizatorów z Holden (HSV) dla Połajewa umieściliśmy w dolnej części strony, należy przeglądnąć w tym cenniku, ceny za usługi naprawy filtrów cząstek stałych. Serwis takich usług jak czyszczenie filtrów cząstek stałych i płukanie filtrów cząstek stałych dla aut marki Holden (HSV), zlokalizować można na stronie, i w laboratorium w Połajewie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Połajewie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Połajewie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Połajewie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Połajewie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Połajewie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Połajewie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Połajewie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Holden (HSV), usuwanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Połajewie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Holden (HSV) w Połajewie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Połajewie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Połajewie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Połajewie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Połajewo Rynek PLJ01N 52.798382/16.735020 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer