Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Rokietnica

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w mieście Rokietnica

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator SCR staje się standardowym rozwiązaniem w pojazdach Holden (HSV) z silnikiem samozapłonowym, jednakże moduł ten zużywa się, czemu podołać może regeneracja filtrów FAP w pracowni pod . Rokietnica należy do miast, jakie mają problem w związku, z dużą zawartością cząstek stałych nad głowami mieszkańców , czemu znany koncern Holden (HSV) stara się, profilaktycznie przeciwstawiać się, z wykorzystaniem filtrów cząstek stałych FAP. Prócz niespodzianek dla przyjezdnych w zlokalizować można laboratoria, trudniące się czyszczeniem filtrów cząstek stałych do pojazdów osobowych Holden (HSV). Słynnemu producentowi Holden (HSV) mogłoby nie powieść się utrzymanie koniecznych maksymalnych limitów produkcji cząstek stałych, bez wykorzystania katalizatorów samochodowych. Filtry cząstek stałych składają się z ceramicznego wnętrza, a także osłony z metalu, z tego też powodu filtry DPF zapychają się zanieczyszczeniami i konieczna jest naprawa, polecamy firmę pod . Holden (HSV) to auta osobowe i ciężarowe, które cieszą się renomą w całej Europie i nie tylko, mimo to borykają się z utrudnieniami z katalizatorami. Standardową wadą, z jaką zmagają się pojazdy spod znaku Holden (HSV), głównie, gdy zamontowany jest silnik diesla, jest zapchany sadzą katalizator. Wyszukanie wykwalifikowanego warsztatu w wyspecjalizowanego w autach osobowych Holden (HSV) może być niełatwe, a także jest żmudne. Z racji tego, że Holden (HSV), tak jak inne marki koniecznie potrzebuje do właściwego działania sprawnych filtrów cząstek stałych polecamy, żeby w zwrócić uwagę na filtr FAP. Wykaz cen mycia katalizatorów samochodowych marki Holden (HSV) dla wstawiono pod zdjęciem, należy wyszukać w tym cenniku, na jaki koszt trzeba się przygotować za świadczone usługi czyszczenia FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w 1490
Wycinanie filtra FAP Holden (HSV), usuwanie filtra FAP Holden (HSV) w 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Holden (HSV) w 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Rokietnica Trakt Napoleoński ROK01N 52.512852/16.731541 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer