Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Suków

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Sukowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Sukowie wystąpiła sposobność oczyszczania filtrów cząstek stałych do aut osobowych Holden (HSV) dzięki pracy laboratorium warsztatu z Sukowa. Nagminnie podłożem zapchanego DPF-a, marki Holden (HSV), zdarza się inny defekt, dla przykładu: niewłaściwy stan turbosprężarki. Holden (HSV) to samochody osobowe i ciężarowe, które są znane na terenie całego kraju, lecz stykają się z trudnościami z katalizatorami. Wiele samochodów osobowych w Sukowie to samochody z silnikiem MultiJet posiadający zainstalowany filtr cząstek stałych DPF FAP, który wymaga płukania. Odnalezienie specjalistycznego warsztatu samochodowego w Sukowie przodującego w autach Holden (HSV) może przysporzyć problemów, a także jest pracochłonne. Zdobycie limitów zawartości produkowanych gazów wydechowych, poprawnych dla normy EURO 4, wymaga działającego sprawnie filtra FAP. Często usterką, z jaką męczą się osobówki spod znaku Holden (HSV), zwłaszcza, wyposażone w silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany filtr DPF. Żeby uchronić się przed dużą ilością utrudnień z pracą pojazdu Holden (HSV), potrzeba okresami przepalać katalizator samochodowy, jest to możliwe w pracowni warsztatu pod Sukowa. Z racji tego, że Holden (HSV), równorzędnie jak inne marki potrzebuje do poprawnego działania niezepsutych filtrów FAP zalecamy, żeby w Sukowie wziąć pod lupę katalizator. Odtworzenie sprawności części wchodzących w skład katalizatorów samochodowych w Sukowie dla aut marki Holden (HSV) jest osiągalne, albowiem regeneracja hydrotermiczna trafiła do Sukowa.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Sukowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Sukowie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Sukowie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Sukowie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Sukowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Sukowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Sukowie 1490
Wycinanie filtra FAP Holden (HSV), usuwanie filtra FAP Holden (HSV) w Sukowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Holden (HSV) w Sukowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Sukowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Sukowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Sukowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Suków Suków 185D SUK01A 50.825069/20.673479 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer